Ніжна, жіночна, чуттєва: Олена Кравець показалася в новому образі – раніше її такою бачив тільки чоловік

Зірка "Кварталу 95" Олена Кравець вразила атмосферними кадрами з фотосесії, на якій з'явилася у дуже незвичайному для себе образі. Такою її ще ніхто не бачив.

Незважаючи на зірковий статус, подруга та кума українського президента, яка разом із ним грала у КВК, а потім багато років працювала у студії “Квартал 95”, актриса Олена Кравець дуже рідко роздає інтерв’ю, а ще рідше знімається у професійних фотосесіях. Проте, фотографам, нарешті вдалося її умовити. Так, у мікроблозі зірки “Кварталу 95” з’явилися атмосферні фотографії, на яких вона постала в дуже незвичайному для себе образі.

47-річна Олена Кравець вразила новим образом
47-річна Олена Кравець вразила новим образом

На першому знімку Олена позувала у чорній сорочці та класичних штанах у смужку. Талія була підкреслена широким шкіряним ременем. Доповнили образ золоті прикраси, гарне укладання та стриманий макіяж у бежевих тонах.

Олена Кравець вразила новим образом
Олена Кравець вразила новим образом

На другому фото 47-річна Кравець з’явилася у білій сорочці широкого крою. Вона стояла біля вікна і умиротворено дивилася в далечінь.

Олена Кравець вразила новим образом
Олена Кравець вразила новим образом

Наступний кадр також було зроблено біля вікна. Тут увагу привертає її модна стрижка боб каре, яка, незважаючи на укладання, виглядала дуже натурально.

Олена Кравець вразила новим образом
Олена Кравець вразила новим образом

У коментарі зірка зізналася, що за мотивами трьох минулих місяців, які, зважаючи на все, були для актриси непростими, вона зробила кілька важливих висновків. По-перше, коли опинився у власній ямі, перше, що треба зробити – це “перестати копати”. По-друге – тепер Кравець готова сказати своєму життю “так” і вчиться дивитися в очі власним обмеженням та заборонам.

“Коли ще, як не зараз?”, – написала Олена.

Далі вона подякувала команді фотографів, стилістів та візажистів, які терпляче чекали на її згоду на зйомку у фотосесії, результат якої вразив майже всіх її передплатників.

“Дивовижна, красива, чарівна дівчинка, мама”, “Яка гарна жінка! Ніжна, жіночна, чуттєва”, “Лєнусь, ти неперевершено гарна”, “Знімки заворожують…Глибина”, – писали у коментарі.

А що ви скажете з цього приводу?

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.