Незважаючи на зірковий статус, подруга та кума українського президента, яка разом із ним грала у КВК, а потім багато років працювала у студії “Квартал 95”, актриса Олена Кравець дуже рідко роздає інтерв’ю, а ще рідше знімається у професійних фотосесіях. Проте, фотографам, нарешті вдалося її умовити. Так, у мікроблозі зірки “Кварталу 95” з’явилися атмосферні фотографії, на яких вона постала в дуже незвичайному для себе образі.
![47-річна Олена Кравець вразила новим образом](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/obcv1wckyzwjlspdwbuv9rfe0zlbdxmn.jpg)
На першому знімку Олена позувала у чорній сорочці та класичних штанах у смужку. Талія була підкреслена широким шкіряним ременем. Доповнили образ золоті прикраси, гарне укладання та стриманий макіяж у бежевих тонах.
![Олена Кравець вразила новим образом](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-174143-1400x878.png)
На другому фото 47-річна Кравець з’явилася у білій сорочці широкого крою. Вона стояла біля вікна і умиротворено дивилася в далечінь.
![Олена Кравець вразила новим образом](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-174201-1400x854.png)
Наступний кадр також було зроблено біля вікна. Тут увагу привертає її модна стрижка боб каре, яка, незважаючи на укладання, виглядала дуже натурально.
![Олена Кравець вразила новим образом](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-23-174221-1331x900.png)
У коментарі зірка зізналася, що за мотивами трьох минулих місяців, які, зважаючи на все, були для актриси непростими, вона зробила кілька важливих висновків. По-перше, коли опинився у власній ямі, перше, що треба зробити – це “перестати копати”. По-друге – тепер Кравець готова сказати своєму життю “так” і вчиться дивитися в очі власним обмеженням та заборонам.
“Коли ще, як не зараз?”, – написала Олена.
Далі вона подякувала команді фотографів, стилістів та візажистів, які терпляче чекали на її згоду на зйомку у фотосесії, результат якої вразив майже всіх її передплатників.
“Дивовижна, красива, чарівна дівчинка, мама”, “Яка гарна жінка! Ніжна, жіночна, чуттєва”, “Лєнусь, ти неперевершено гарна”, “Знімки заворожують…Глибина”, – писали у коментарі.
А що ви скажете з цього приводу?