Ірина Горова розповіла, чи шкодує, що Потап став батьком її сина Андрія: “Гени, звісно, взагалі клас”

У нещодавньому інтерв'ю ексдружина репера Потапа відверто розповіла про взаємини єдиного сина Андрія із батьком. Хлопець зізнався, що повпливало на якість їхніх стосунків.

Днями українська продюсерка та ексдружина відомого репера Потапа Ірина Горова з’явилась у короткому інтерв’ю для YouTube-каналу Люкс ФМ. В рамках розмови вона прокоментувала тему особистого життя та зізналась, чи підтримує зв’язок із колишнім чоловіком.

За словами Горової, для неї неабияк важливо, щоб їхній спільний син Андрій відчував присутність і залученість обох батьків. Тож експодружжя час від часу спілкується, задля того, щоб 15-річний підліток міг проговорити усі свої потреби з обома батьками. Як зізналась продюсерка, Олексій Потапенко є хорошим татом для свого сина, а їхні взаємини міцні та щирі. Також Ірина зазначила, що Андрій дуже схожий характером на зіркового татуся.

“Я розумію, що зараз стою ніби з Потапом, який за словом у кишеню не полізе. Це гени звичайно, взагалі клас”, – коментує Горова.

Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про характер свого сина
Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про характер свого сина

На запитання інтерв’юерки, чи погіршились стосунки із батьком, через його постійні від’їзди за кордон, Андрій відповів особисто. Підліток жартома зазначив, що єдиний нюанс, що повпливав на їхні взаємини – його розкішна зачіска. Мовляв, Потап дивиться на його волосся та заздрить.

“У нас з ним гарні стосунки, ми в контакті. Я до нього приїжджаю”, – додав хлопець.

Також Горова додала, що інколи зідзвонюється із Олексієм, аби узгодити певні питання, що стосуються їхнього сина. Проте “центр інтересів” у експодружжя вже не той, тому таке трапляється досить рідко. Жінка наголосила, що вони перебувають у нейтральних стосунках, жодних конфліктів між ними немає, а кожен з них вже давно влаштував своє життя порізно.

Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про характер свого сина
Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про характер свого сина

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.