Анастасія Приходько заговорила про позашлюбну дочку від Меладзе і вразила зізнанням: “Тепер живіть із цим”

Відома українська співачка Анастасія Приходько відреагувала на новини від російської преси про позашлюбну дочку Костянтина Меладзе. Яке відношення це має до артистки?

Останні 2 роки в російській пресі з особливим ентузіазмом з’являються новини про українських зірок, особливо тих, які так чи інакше встигли засвітитися на телебаченні в російській федерації. Анастасією Приходько дане питання не обійшло, адже свого часу вона навіть представляла дану країну на Євробаченні.

Втім, артистка на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram проявляє свою ворожість до росіян, а також активно веде інформаційну боротьбу. Від неї дістається і українським колегам, які через ту чи іншу причину покинули батьківщину.

Анастасія Приходько заговорила про позашлюбну дочку від Костянтина Меладзе

Анастасія Приходько заговорила про позашлюбну дочку від Костянтина Меладзе

А от стосунки з Костянтином Меладзе, який колись був її продюсером, а в неї пішли шкереберть ще до 2022-го. Все тому, що Анастасія приєдналася до обвинувачень Ані Лорак та Олі Полякової, і заявила, що композитор і до неї ставився неприпустимо.

Судячи з усього, російська преса про це навіть не здогадувалася, адже днями вийшла новина про те, що Приходько є його позашлюбною дитиною. Анастасія змогла з цього лише посміятися, і розповіла, на який обман пішла заради співпраці з Меладзе.

Анастасія Приходько прокоментувала новину про позашлюбну дитину Костянтина Меладзе. Скріншоти особистої сторінки зірки

Таку відповідь вона дала у своєму мікроблозі:

“Скажу тільки одне, на “Фабрику” я потрапила через обман. Насправді мені було не 20 років, а 16, але ми змінили документи перед шоу. Тому насправді мені 33, а не 37! Живіть тепер з цим”, – прокоментувала співачка, яка не вперше читає неправду про себе від ЗМІ.

Нагадуємо, що зараз Костянтин Меладзе проживає в Італії, і не так давно розлучився з Вірою Брежнєвою. У зірки залишилося троє дітей від попереднього шлюбу, і станом на 2021-й вони проживали в Україні. Де зараз спадкоємці зірки залишається загадкою, адже його колишня дружина Яна Сум їздила до Італії до композитора.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.