“Я виросла і зробила, як обіцяла”: Злата Огнєвіч відверто зізналась, чому змінила імʼя і прізвище в паспорті

Відома співачка українського шоу-бізнесу Злата Огнєвіч розповіла, чому змінила своє ім'я та прізвище: як насправді звати артистку? Подробиці життя.

У 2015 році українська артистка Злата Огнєвіч прийняла рішення, що здивувало її фанатів: вона змінила своє ім’я та прізвище на сценічний псевдонім. Злата, яка здобула велику популярність в Україні та за її межами, розповіла про причини цього кроку.

Злата Огнєвіч пояснила, що це рішення було наслідком неприємних ситуацій, пов’язаних із бюрократичними переплетами. Вона зазначила, що часто стикалася з ситуаціями, коли її ім’я в паспорті не відповідало її сценічному псевдоніму. Такі ситуації ставалися, наприклад, при бронюванні готелів або при покупці авіаквитків. За її словами, це створювало певні незручності як для неї, так і для інших осіб, які з нею спілкувалися або організовували заходи.

Злата Огнєвіч розповіла, чому змінила своє імʼя та прізвище
Злата Огнєвіч розповіла, чому змінила своє імʼя та прізвище

Це рішення викликало жваві обговорення в українському шоу-бізнесі та серед фанів артистки. Багато з її шанувальників підтримали її крок, розглядаючи його як логічний крок у підтримку її професійної діяльності та для уникнення подібних недорозумінь у майбутньому.

Справжнє ім’я та прізвище співачки Інна Бордюг, вона підкреслила, що її артистичне ім’я є невід’ємною частиною її творчого образу та відображає її як артистку. Вона також наголосила, що це рішення є частиною процесу самовираження та розвитку як професійної музикантки.

Злата Огнєвіч розповіла, чому змінила своє імʼя та прізвище
Злата Огнєвіч розповіла, чому змінила своє імʼя та прізвище

Злата розповіла, що в колі родичів вона все ще може почути, що її називають Інна, але вона попросила близьких звертатись до неї саме як до Злати, бо вона себе ідентифікує лише з цим іменем, зазначаючи, що її справжнє ім’я прекрасне, але воно не для неї. Її батько розчарувався через відмову від прізвища, але наразі Злата відчуває себе сильнішою та впевненішою під новим ім’ям.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.