Катя Осадча
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/img_2914.jpeg)
Катя Осадча народилася у вельми інтелігентний заможній родині, але гине коли не відмовляла собі у задоволенні відчувати себе частиною народу. Телеведуча впевнено рухається вперед, має шалені доходи, високий рівень життя і все так само проявляє свої людські якості, які притаманні кожній жінці.
Катю можна зустріти в супермаркеті, у різних закладах, посеред міста, і в цьому немає нічого для телеведучої виключного.
Леся Нікітюк
![Леся Нікітюк показала свого песика](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/337296295_221909870377191_2186231732578634704_n-e1691227291915.jpg)
Леся Нікітюк може сміливо з’явитися не тільки в будь-якому магазині, але і навіть на базарі. Наприклад, не так давно вона виходила туди разом зі своєю матір’ю, міряла різноманітні наряди, створювала контент та добряче посміялася зі своїми підписниками з місцевого контингенту, адже якщо хочеться побачити справжній колорит міста, то необхідно йти саме на ринок.
Оля Полякова
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/05/polyakova-na-koni.jpg)
Оля Полякова може собі дозволити сміливо виходити не тільки у супермаркет, але й на власну ферму. Зірка з великим задоволенням займається козами, варить разом з персоналом у її домі сир, любить пригощати усіх гостей продуктами власного виробництва.
Ектор Хіменес-Браво
![Ектор Хіменес-Браво показав, яким він буде у ролі батька](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/04/0e908382-0a7c-40ba-af06-706965fc39e4.jpeg)
Хоча батько колумбійського кухаря був вельми заможним та успішним чоловіком, свою родину він залишив без копійки в кишені. Мабуть це також вплинуло на становлення особистості кулінара, який з великим трепетом ставиться і до базарів, і до можливості придбати домашню продукцію. При цьому, Ектор може абсолютно спокійно завітати до будь-якого супермаркету та ознайомитися з асортиментом.
Варто відзначити, що так само серед українських зірок є знаменитості, які взагалі майже не бувають у подібних місцях, і усі ці справи виконують їхні робітники.