Власним житлом досі не обзавелася: з’ясувалося, що екс-дружина Узелкова Марина Боржемська знімає квартиру

Відома українська тренерка та спортсменка Марина Боржемська зізналася, чому досі вимушена орендувати квартиру, і як так сталося, що в неї немає власного житла.

Здавалося, що після розлучення у колишніх немає так багато тем для обговорення, щоб була можливість розтягнути інформаційну повістку на багато років. І тим не менш, у В’ячеслава Узелкова та Марини Боржемської це вийшло. Здебільшого ініціатором скандалів в мережі був саме спортсмен.

Зазвичай його хвилювало дві теми: він вважав, що колишня дружина налаштовує дітей проти нього, а сам тим часом не міг її забути і зізнався, що досі кохає і хоче повернути.

Марина здебільшого була вимушена відповідати на випади екс-чоловіка, адже мова йшла про її репутацію, яка може вплинути на доходи і вельми негативно.

Марина Боржемська зізналася, що орендує квартиру та розповіла чому

42-річна Марина Боржемська-Узелкова показала життя після розлучення
Марина Боржемська зізналася, що орендує квартиру та розповіла чому

На даний момент боксер відновлюється після складної операції, адже нещодавно він отримав інвалідність, а також пройшов через непросту хірургічну маніпуляцію, яка вимагає дуже довгої реабілітації.

Тим часом Марина продовжує розвиватися, налагоджувати особисте життя та рухатися разом з дітьми вперед. Зокрема, В’ячеслав скаржився, що спадкоємці навіть не поцікавилися його станом здоров’я. Марина дану інформацію не коментувала.

Зате в останньому інтерв’ю вона розповіла про свої витрати та доходи. Основні гроші Марині приносять програми схуднення і реклама в Instagram. Для утримання родини фітнес-тренерці потрібно близько чотирьох тисяч доларів, але її заробіток відрізняється від місяця до місяця.

Витрачає Боржемська на оренду квартири, школу для дітей, харчування, косметолога та оплату кредиту за машину. Чи планує спортсменка все ж таки придбати власну квартиру достоменно невідомо, адже вона поки що не ділиться планами.

Але цілком імовірно, що тренерка може робити ставку, наприклад, на особисте життя. Адже нещодавно вона зізнавалася, що все ж таки ходить на побачення, і в її житті з’являються достойні чоловіки.

Схожі статті

44-річна Катерина Бужинська розповіла про конфлікт її старшої доньки та чоловіка: “Навіщо вони нам?”

Сімейні стосунки справа не легка. Інколи, щоб родичі змогли порозумітися потрібні роки спільного життя. Співачка Катерина Бужинська розповіла про те, як її чоловіка прийняла старша донечка.

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.