Багатодітна сім’я: кохана Святослава Вакарчука та матір його спадкоємців показала третю дитину – це дівчинка

Знаменита українська продюсерка Євгенія Яцута, як виявилося, має дочку від попередніх стосунків. У якому складі насправді проживає сім'я Святослава Вакарчука?

3 роки тому піар-менеджер Святослава Вакарчука повідомив про те, що зірка вирішив розлучитися зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою. Здавалося, що це злий жарт, адже в їхнє кохання фанати щиро вірили, і вважали, що ця пара точно ніколи не розійдеться.

Однак, за десятками пісень, на створення яких зірку надихнула саме його колишня дружина, було почуття, якого не вистачило більше, ніж на 20 років.

У коментарях під публікацією зірки навіть з’являлася чимала критика на його адресу. Мовляв, глядачі йому вірили, але він насправді обрав шлях подружньої зради. І це при тому, що жодних заяв на рахунок того, чи стала причиною розставання інша жінка не було.

Але фанати дізналися вже через місяць, що виявляється у Святослава народився син, і саме це стало підгрунтям для подібних висновків.

Обраниця Святослава Вакарчука показала свою дочку від першого шлюбу

Святослав Вакарчук розповів про шлюб зі своєю першою дружиною
Обраниця Святослава Вакарчука показала свою дочку від першого шлюбу

Згодом Євгенія Яцута, яка, як з’ясували журналісти і є нова обраниця зірки, народила ще й дочку, яка отримала ім’я Соломія. Згодом Святослав Вакарчук сам розповів про те, що він став батьком двох дітей.

Святослав Вакарчук розповів про шлюб зі своєю першою дружиною
Обраниця Святослава Вакарчука показала свою дочку від першого шлюбу

Але пресі також вдалося з’ясувати, що виявляється у Євгенії є дочка від попередніх стосунків. Тобто, у Святослава Вакарчука з’явилася падчерка.

Судячи з профілю у Facebook, у Яцути підростає дочка Софія від попереднього шлюбу з другим режисером Денисом Соніним. Тому, як досвідчена мама, вона перейнялася пошуком гувернантки заздалегідь.

На початку серпня, у Facebook, бізнес-леді писала, що шукає двох помічниць – двох нянь, які житимуть у її будинку та працюватимуть вахтовим методом 24/7, змінюючи один одного тиждень через тиждень. Насолода це не з дешевих. У столиці такі послуги коштують щонайменше 15-20 000 грн на місяць залежно від кваліфікації та вимог сімейства.

Схожі статті