У небі над Україною

Екстримал і мандрівник Дмитро Комаров відправився у триденний рекордний політ над Україною.

Ідея польоту належить військовому льотчику Ігорю Табанюку з метою підтримки і розвитку військової авіації в Україні. Дмитро Комаров підтримав цю ідею, оскільки у експедиціях з оператором Олександром Дмитрієвим часто доводилося літати малою авіацією.

За словами ведучого для багатьох країн світу використання такого виду літаків як служб таксі або маршруток справа звична. Йому хотілося б, щоб і в Україні це було доступно.

Рекордний політ над Україною розпочався в Києві. На Дмитра Комарова, Олександра Дмитрієва, Ігоря Табанюка та пілота Андрія Блінова 31 аеродром, 3 дні в небі і 11-12 злетів і посадок щодня.

Дмитро Комаров, Ігор Табанюк, Андрій Блінов, Олександр Дмитрієв

Дмитро Комаров, Ігор Табанюк, Андрій Блінов, Олександр ДмитрієвУ кожній точці маршруту члени екіпажу робили фото, а ведучий спілкувався з прихильниками. Карта польоту була складена так, що посадки відбувалися на малих аеродромах. Робилося це для того, щоб привернути увагу до проблем малої авіації в Україні.

Під час встановлення рекорду не обійшлося і без екстремальних, навіть небезпечних ситуацій.

Одна з них, за словами Дмитра Комарова, сталася, коли оператор Олександр Дмитрієв попросив покерувати літаком. Ведучий «Світу навиворіт» так прокоментував те, що відбулося (сміється): «Найстрашніший момент за весь політ: Саші дали покерувати літаком».

За час встановлення рекорду команда пролетіла Київ, Львів, Кам’янець-Подільський, Косино, Дрогобич, Житомир, Скадовськ, Бердичів, Гайсин, Веселе та інші міста і завершили політ у Коломиї.

Іноді під час перельотів між аеродромами військовий льотчик Ігор Табанюк виконував фігури вищого пілотажу.

Друга нестандартна і небезпечна ситуація трапилася майже під кінець польоту. В цей момент через неякісне пальне почав глохнути мотор і Ігор Табанюк прийняв рішення здійснити аварійну посадку. Переживаючи страх, Одександр Дмитрієв пригадав ситуацію. Яка сталася з ним і Дмитром Комаровим в Непалі. У ведучого і оператора був вибір: летіти літаком чи взяти автомобіль. Рішення Дмитра Комарова брати джип врятувало їх від смерті в горах Непалу.

Цей політ показав, що від нештатних ситуацій ніхто не щастрахований. Головне – вчасно зорієнтуватися.

Схожі статті

Чим та як годували пасажирів на борту літаків у 2000-х роках: зараз люди мріють про сендвіч

На висоті тисяч метрів над землею у 2000-х роках було шикарне меню. Окремо готували для дітей і навіть для тих, хто дотримувався дієти. Нині ж можна отримати лише каву чи чай.

У Великобританії яструб кілька тижнів переслідував високих і лисих: Потапа з Ямою не знайшов

Англійське містечко Фламстед, що у північному передмісті Лондону деякий час тому стало епіцентром діяльності яструба Гарріса. Самиця пернатого хижака відкрила полювання на лисих чоловіків.

Заблукав у Тихому Океані: 61-річний перуанський рибалка 90 днів не був на суші. Що з ним зараз?

Перуанський рибалка повернувся додому після 90 днів перебування у відкритому океані. Як почувається чоловік зараз і про що розповів після дивовижної подорожі? Читайте подробиці у нашому матеріалі.

Як стати ідеальним кандидатом і отримати візу в США: 5 порад, щоб не “пролетіти” з документами

Що потрібно знати, щоб 100% отримати візу в США. Ці поради слід дотримуватися обов'язково, якщо не хочете "пролетіти" з документами. Також, відомо, які аспекти є найважливішими в цьому процесі.

Дар’я Білодід поцілувала Бреда Пітта: після розлучення з Анджеліною Джолі прийняв цей поцілунок

24-річна українська дзюдоїстка Дарʼя Білодід похвалилася спільним фото із Бредом Піттом. Спортсменці вдалося цьомкнути голлівудського актора в щічку. Дивіться світлини в нашому матеріалі.

Подорож у часі: літак з пасажирами вилетів в 2025 році, а приземлився в 2024 — як це можливо?

Чи можливо зустріти Новий рік, а потім — повернутись у минуле? Досвід пасажирів одного з транстихоокеанських авіарейсів свідчить, що це можливо. Розповідаємо читачам "Сенсації" їх дивовижну історію.