Середа, 24 Лютого, 2021

Мати спочатку викреслила доньку з життя, а потім почала вимагати в неї допомоги: батьків не обирають

Відносини між мамою та донькою, які змушують замислитися.

У невеликому провінційному містечку жила дівчина, назвемо її Марта. У неї була велика і дружна родина. Тож не дивно, що ставши дорослою дівчина і собі мріяла про таку саму.

Але вона не врахувала одного, її батьки все життя прожили разом і завжди допомагали одне одному. Так само вони виховували і своїх 5 дітей: двох доньок і трьох синів.

Першою на родинну стежку. хоч і не була найстаршою, ступила Марта. Після школи дівчина відправилася підкорювати столицю. Будучи відмінницею і дуже розумною, вона легко вступила до омріяного ВИШу.

Щаслива родина
Щаслива родина

Але цей вступ не приніс спокою родині. На початку навчання дівчина закохалася у свого одногрупника Арсена. Хлопець обіцяв їй заміжжя, красиве весілля і розкішне життя. Крім того, він був першим красенем факультету, тож не дивно, що Марта закохалася в нього і не бачила нічого, що коїлося навколо неї.

І поки закохана дівчина мріяла про красиве життя, хлопець тим часом знайшов собі нову дівчину, з якою у них потім склалося подружнє життя. Все було б нічого, якби одного разу Марта не зрозуміла, що вагітна. Робити щось було вже пізно, тож вона повернулася додому до батьків. Там само і народила донечку, яку назвала Лідою. Батьки пожаліли доньку, допомагали їй у всьому і сподівалися, що наступного року Марта повернеться до столиці навчатися.

Дівчина поїхала, залишивши маленьку Ліду з бабусею, дідусем та дядьками і тікою. Вони всі дуже любили маленьку дівчинку, яка стала для них промінчиком світла у нелегких шкільних та робочих буднях.

Згодом Марта зателефонувала додому і радісно повідомила, що відновилася на навчанні і знайшла роботу. А ще пізніше, можливо, забере Ліду до себе.

Мама і донька
Мама і донька

Також дівчина розповіла, що у неї нове життя і є чоловік, якого вона кохає і який збирається зробити їй пропозицію. Батьки, звісно, зраділи за доньку, але їм дуже не хотілося відпускати так далеко від себе Ліду.

Проте Марта таки дотримала слова і дівчинка радісно поїхала з мамою, хоча розлучатися з бабусею та дідусем дуже не хотіла.

Спершу у неї було майже ідеальне життя: мама любила, вітчим ставився, як до рідної. Згодом у Ліди з’явилася сестричка Катруся, а потім братики Арсен та Ігор і ще одна сестричка Марійка.

Ліда дуже любила своїх братиків та сестричок, але Марта вирішила, що дівчинка має їй допомагати виховувати дітей. Ліда не заперечувала і з радістю гуляла, годувала та займалася з ними. Так тривало доти, доки Марта не переклала всю відповідальність за дітей на Ліду і зникла.

Через деякий час вона повернулася, вибачилася перед старшою донькою і все повернулося на свої місця, на якийсь час.

Але згодом Марта почала згадувати про те, що за її дітьми доглядала Ліда і вирішила знову сісти доньці на шию. Але дівчина не стерпіла, зібрала речі і поїхала вступати до іншого міста.

Там дівчина розірвала всі контакти з родиною і телефонувала лише бабусі з дідусем та молодшому братові матері. який неодноразово намагався заступитися за дівчинку телефоном і візитами до сестри.

Мама і доросла донька
Мама і доросла донька

Так, у навчанні та спілкуванні з рідними минули університетські роки. Ліда отримала диплом і поїхала підкорювати столицю вже як професіонал. Пам’ятаючи приклад мами, Ліда не кидалася на шию першому зустрічному, а, навпаки, почала працювати і, навіть, могла дозволити собі знімати невелику квартиру у спальному районі міста.

Саме тут вона познайомилася з майбутнім чоловіком, з яким створила міцну і дружну родину.

Гуляючи одного разу в парку неподалік будинку, вона побачила жінку, яка вже довгий час спостерігала за нею. Ліда впізнала її, але не подала виду. натомість жінка сама підійшла і першою заговорила до дівчини, розповівши про все, що з нею трапилося після втечі доньки. Виявляється, вона була дуже хвора, жити їй було ніде, а чоловік та діти покинули її і залишили без житла.

В цей час чоловік та діти Ліди пішли запускати повітряного змія і не бачили цієї сцени.

Поки дівчина вислуховувала Марту, діти зголодніли і прибігли до неї, а слідом підійшов і чоловік. Дівчина повернулася до них і на німе питання ловіка відповіла одним словом: “Ніхто”.

А тоді розвернулася, взяла під руку чоловіка і з дітьми, які тримали її вільну руку, пішли в напрямку ресторану.

Поділіться статтею

Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Віктор Павлік попри борги купив вагітній Каті розкішне авто та красиво зробив подарунок: заздрив весь салон

Ще не так давно подружжя Віктора і Каті Павліків скаржилося на безгрошів'я. Тим не менш, вже сьогодні Репяхова похизувалася новеньким авто з салону.
Григорій Чапкіс

Суддя “Танців з зірками” Григорій Чапкіс святкує 91 рік: хореограф розповів, що треба робити для довголіття

Неможливо повірити, але сьогодні Григорію Чапкісу сьогодні 91 рік. Дізнайтеся його неймовірну таємницю довголіття. Вас ця інформація може ошелешити.
Наташа Корольова з родиною

Син Наташі Корольової пішов стопами Тарзана: у 18 років опанував пілон та показав підписницям особливий трюк

Наташа Корольова дуже давно у шлюбі зі своїм чоловіком Сергієм Глушко. Цікаво, яким виріс їх син.
Лариса Доліна у мюзиклі "Попелюшка"

Помолоділа Лариса Доліна увірвалася в кадр блиснути тонкою талією та стрункими ніжками: зірка вдало імідж

Лариса Доліна одна з найбільш популярних зірок пострадянського простору. Подивіться, як змінилася жінка.
Олег Винник

Олег Винник пригадав сина та зворушливо висловив теплоту батьківських почуттів: “Серце батьківське все знає”

Родина Олега Винника - це справжня тема табу для всіх журналістів. Проте, артист сам, того не помічаючи, завжди дає натяки на свої почуття до рідних.

Популярне

Останні новини