3 небезпечні знахідки, які заборонено брати з вулиці додому: вони несуть хвороби

Інколи так манить підібрати знайдену копійчину на вулиці. Проте, не варто цього робити і ось чому:

Речі – потужний передавач енергії. Інколи ми навіть і не замислюємося про те, що можемо передати разом з, наприклад, простою кофтинкою частину нашої вдачі.

Проте, часто різні побутові об’єкти стають предметом для нанесення вроків.

Спеціалісти розповідають, що ясновидці, практикуючі відьми, екстрасенси часто роблять закляття на незначні речі, щоб відвести біду, на яку скаржиться клієнт.

Дуже поширена практика, коли на гроші намовляють різні хвороби. Зазвичай перенесення роблять на залізні монети. Потім копійки розкидують вулицею. Як правило, гроші одного номіналу викидають на перехресті.

Ще є практика, коли заклинають гаманці з великими купюрами. Будьте уважними, адже на такі речі ставиться мітка у вигляді крапель воску червоного кольору.

Заборонено також приносити додому прикраси, знайдені на вулицях або куплені у секонд-хендах.

Не чіпайте чужих прикрас

Якщо ж ви були необачні та взяли з вулиці знайдену сережку або кільце – зробіть все можливе, щоб позбутися цієї речі, адже найсильніші прокльони маги переносять саме на коштовності, бо є гарантія, що людина з жадоби забере її собі.

Небезпеку також становлять дитячі іграшки.

Навчіть своїх дітей ніколи не чіпати чужих ляльок на вулиці.

Дитячі іграшки можуть містити чужу енергетику

Є думка, що на них можуть бути відьомські чари на безпліддя та ракові пухлини.

Проте, це не так страшно, як знайти на вулиці рушника.

За давньою традицією, рушник вішається на двері, щоб повідомити: в цьому будинку є небіжчик. Вішати та прибирати його можна лише родичам померлого. Та є повір’я: аби відвести наступну смерть від родини – слід підкинути рушника на вулицю.

Схожі новини