Четвер, 4 Березня, 2021

Заради сина батьку довелося погрожувати лікарям зброєю: був готовий на все, аби не дати синові померти

Батьківська любов творить дива.

Навесні 2015 року у родині 59-річного мешканця Техасу Джорджа Піккерінга сталося горе: йому зателефонували з лікарні й повідомили, що лікарі збираються відключити його єдиного 27-річного сина від апаратів підтримки життєдіяльності, оскільки лікарі вважали його мозок мертвим.

Раніше хлопець пережив кілька інсультів і після останнього впав у кому, з якої не виходив довгий час.

Джордж Пікерінг з сином
Джордж Пікерінг з сином

Джордж Пікерінг не зміг витримати такого удару. Чоловік благав не відключати сина і кричав, що покінчить з собою, якщо його вимогу не задовольнять.

Відразу після цієї новини техасець помчав до лікарні, взявши з собою пістолет 9-міліметрового калібру. Через кілька хвилин він вже заходив у відділення інтенсивної терапії, де лежав його син.

Там він зустрівся з лікарем, який підтвердив те, що Джорджу Пікерінгу сказали по телефону. Медик зауважив, що лікарська комісія підтвердила, що мозок чоловіка мертвий і його, як безнадійного пацієнта збираються відключати від апаратів забезпечення життєдіяльності.

У відчаї. чоловік пригрозив пістолетом і попросив усіх вийти з палати, аби побути з “сином на одинці”. Це стало початком чотиригодинного протистояння між Джорджем Піккерінгом та поліцією.

Поліція та спецпідрозділи оточили клініку. А сам чоловік, за його словами молився, тримаючи підключеного до апаратів сина за руку і час від часу спілкуючись з поліцією.

Джордж Пікерінг стояв поруч з сином і вмовляв його стиснути руку. І тут сталося те, що інакше, ніж “чудом” назвати неможливо: чоловік відчув, що його син стискає руку.

Техасець спершу не повірив і повторив прохання.

Пізніше Джордж Пікернг розповів: “Син стиснув мою руку чотири рази. Це ні що інше, як чудо! Я знав. що мій син не мертвий. Я знав, що мій син не овоч. Я батько і я відчуваю, що відбувається з моїм сином”.

Через чотири години, після того, як техасець довоі. що його син живий, він добровільно здався поліції. До цього, лікарі вже почали обговорювати можливість використання органів 27-річного сина Джорджа Пікерінга для пересадки іншим хворим. Проте тепер, вони впевнені, що мозок хлопця не помер, а сам хлопець живий.

Того ж вечора сталася ще одна приємна подія: молодий чоловік вийшов з коми. Він повернувся на ліжку, подивився на мачуху і сказав: “Я люблю тебе, мамо”.

Зараз хлопець майже повністю вилікувався.

Пікерінга-старшого після інциденту посадили у в’язницю. Але згодом вирок полм’якшили і днями чоловік вийшов на волю.

Як говорить його син, він розуміє, що батько порушив закон. Але робив він все це з найкращими намірами. Якби не він, хлопця не було б в живих. Всі ці вчинки були від великої любові.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?
Олексій Тригубенко

Екс-фіналіст Холостячки Олексій Тригубенко розповів про своє життя: Ксенія Мішина не розуміла, що втрачає

Проект "Холостячка" завершився ще минулого року. Втім, пристрасті навколо нього не вщухають і досі. Зокрема, деякі глядачі досі не можуть прийняти новину про фінал.

Популярне

Останні новини