Острів Бутон (інша його назва Бутунг), що входить до складу Індонезії, так і лишився б невідомим нікому, якби не унікальні люди, що живуть там. Корчной Пісарібу вже рік їздить Індонезією, вивчаючи культуру і особливості життя племен, що там живуть.
Члени племені острова Бутунг виділяються на фоні інших жителів індонезії яскраво-синіми очима, в той час як у всіх жителів країни очі та волосся темні.
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFzSjjMDhbs%2F&is_from_rle
Він розповідає, що особливими цих людей робить рідкісне генетичне захворювання, яке називається синдромом Ваарденбурга. Одним з проявів цього генетичного захворювання є яскраво-синій колір очей. При цьому рідкістю вважається однаковий синій колір обох очей. Частіше буває, що одне око яскраво-синього кольору, а інше – карого. Проте за свою особливість плем’я платиться втратою слуху. Це теж особливість цього синдрому. Іноді до цього додається сиве пасмо у волоссі над чолом та широкий ніс.
Синдром Ваарденбурга зустрічається з частотою 1 людина на 42 тисячі населення. Те, що майже у всього племені проявився цей синдром пояснюється тим, що майже все населення острова пов’язане між собою родинними зв’язками.
За словами дослідника, він дізнався про існування цього племені ще у 2019 році, але приїхав до них лише у вересні цього року. Також фотограф задоволений, що йому вдалося сфотографувати представників племені, домовившись з ними про екологічну фотосесію.
Зйомку Корчной Пасарібу присвятив унікальності планети і проблемам, що призводять до її знищення. Акцент на знімках фотограф зробив на кольорі очей мешканців острова. Знімки відразу ж стали популярними.
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCF0oaaVDvRe%2F&is_from_rle
Підписники сторінки фотографа були вражені існуванням такого племені і залишили під знімками захоплені коментарі.
На планеті живе багато унікальних племен, які перебувають на межі знищення через втручання в їхнє життя людей і цивілізації. Деякі з них асимілюються, а деякі до останнього продовжують захищати свою територію, мову і культуру.