Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий: що відомо про таємних дітей російського диктатора

За повідомленнями британських ЗМІ, російська гімнастка Аліна Кабаєва, якій приписують любовні стосунки з президентом рф путіним, знову вагітна.

В газеті The Sun з’явилася новина про те, що Аліна Кабаєва чекає дитину, але ця звістка не зробила щасливим майбутнього батька, яким називають російського президента володимира путіна. Наближені до політика запевняють, що коли він дізнався про вагітність гімнастки, то неабияк розлютився, бо більше дітей не планував.

Аліна Кабаєва знову вагітна, але путін поповненню не радий
Аліна Кабаєва знову вагітна, але путін поповненню не радий

Крім того, видання зазначає, що це сталося до параду 9 травня, через що путін був ще більше обурений — не хотів ні на що відволікатися.

Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий
Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий

Подейкують, новина про чергове поповнення стала для диктатора неприємною несподіванкою. Про це йдеться у повідомленні в Інстаграмі від 3 травня.

Так, 2 травня, за словами очевидців, президент рф виглядав відчуженим і пригніченим, бо дізнався, що матір чотирьох його дітей Аліна Кабаєва “черговий, а точніше, схоже, позачерговий раз вагітна”.

Діти путіна і Кабаєвої

Про таємну родину путіна ходить безліч чуток, жодна з яких офіційно не підтверджена. Так, у березні 2015-го за даними газети “Ноє Цюрихер Цайтунг” в елітній швейцарській клініці Кабаєва народила дівчаток-близнюків, а у 2019-му вже в москві — хлопчиків-близнюків.

Син Аліни Кабаєвої і путін в юності
Син Аліни Кабаєвої і путін в юності

Крім того, влітку 2021-го на безіменному пальці правої руки гімнастки з’явилася обручка, що спричинило хвилю чуток про те, що тепер Кабаєва не просто багаторічна співмешканка і коханка путіна, а його таємна дружина. До речі, зі своєю єдиною офіційною жінкою Людмилою кремлівський диктатор розлучився у 2013-му.

Схожі статті

У короля Великобританії Чарльза III діагностували рак: подробиці з Букінгемського палацу

Декілька годин тому Букінгемський палац шокував заявою про стан здоров'я Монарха. У 75-річного короля Великобританії Чарльза ІІІ діагностували рак. Чому вирішили розкрити діагноз Монарха?

Скільки коштує хліб в різних країнах: по 25 гривень в Україні, по 6 доларів в Америці та по 5 злотих в Польщі

Хліб – завжди був головною стравою всюди, по всьому світу. Не дарма кажуть, "Хліб – усьому голова". І це дійсно так, бо це універсальний продукт, який можна їсти з будь-чим і залишитися ситим надовго.

Як навчалися діти під час Другої світової війни та якою була українська школа: спогади дітей війни

Часи Другої світової війни були складними для всього радянського простору, адже загарбники не шкодували нікого. Це було справжнє випробування для багатьох народів

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її “підкупити”: назвала президента росії вбивцею

Всесвітньо відома авторка серії романів "Harry Potter" Джоан Роулінг публічно відповіла Володимиру путіну та звинуватила його в убивствах.

Можливо не помер: новину про смерть Володимира Жириновського спростували, але шансів на одужання мало

Новина про смерть Володимира Жириновського виявилася вельми суперечливою. Деякі російські політики стверджують, що насправді лідер ЛДПР не помер.

Помер Володимир Жириновський: через що головний прихильник “спецоперації” рф пішов на той світ

Помер Володимир Жириновський — відомий російський політик та лідер фракції ЛДПР, який мріяв захопити Україну та всю Європу. Він пішов на той світ 25 березня.