І лікаря не треба: український чат-бот вислухає, порадить і замінить психолога

Віртуальний психолог - друг, порадник і жилетка, в яку можна поплакатися.

Машинного психолога винайшов український студент Тарас Погребняк, а втілити її у життя допомогла команда психологів. Студент розповідає, що програма поки що існує лише в англомовній версії і працює з додатками Messenger та Facebook. Згодом у чат-бот додадуть інші мови та деякі функції.

Тарас Погребняк з товаришем створюють чат-бот
Тарас Погребняк з товаришем створюють чат-бот

Тарас погребняк зауважує, що чат-бот працює дещо відмінну від подібних програм. оскільки реагує на кожну окрему ситуацію так, як це зробила б людина. За статистикою, люди проводять у чат-боті Elomia в середньому шість годин, тоді як у інших подібних додатках достатньо провести лише дві години. таким чином, спілкування з машиною нагадує душевну бесіду з другом. Тарас Погребняк каже, що пандемія стала тим поштовхом, який необхідний був для запуску сервісу. Усе зійшлося: тотальний карантин, неможливість спілкуватися, негативні новини, неможливість відвідати психолога і світова депресія. Саме з цим і допомагає впоратися Elomia. До ого ж користуються додатком люди з багатьох країн світу. Є навіть з Китаю, Індії та Непалу. Саме для останніх тарас Погребняк розробляє спеціальні оновлення з урахуванням відмінності часових поясів.

Переписка в боті
Переписка в боті

Студент зауважує, що Elomia важко назвати типовим чат-ботом, адже він реагує на емоції людини, вловлює настрій і реагує відповідно. Розповідаючи про проект тарас Погребняк пожартував щодо того, що він в емоціях не дуже добре розбирається, а чат-бот справляється з цим на відмінно і набагато краще розрізняє емоції, ніж його творець. Студент розповів, що під час карантину активно вдосконалював чат-бот і поділився тим, що перша спроба виявилася провальною. У хлопця була депресія, але він вдячний цьому досвіду, оскільки зміг краще зрозуміти тих людей, для кого створював віртуального психолога.

Звичайно, консультацію психолога Elomia не замінить, особливо якщо йдеться про важкі випадки, але вислухати і обговорити те, що турбує може.

Схожі статті

Чим та як годували пасажирів на борту літаків у 2000-х роках: зараз люди мріють про сендвіч

На висоті тисяч метрів над землею у 2000-х роках було шикарне меню. Окремо готували для дітей і навіть для тих, хто дотримувався дієти. Нині ж можна отримати лише каву чи чай.

У Великобританії яструб кілька тижнів переслідував високих і лисих: Потапа з Ямою не знайшов

Англійське містечко Фламстед, що у північному передмісті Лондону деякий час тому стало епіцентром діяльності яструба Гарріса. Самиця пернатого хижака відкрила полювання на лисих чоловіків.

Заблукав у Тихому Океані: 61-річний перуанський рибалка 90 днів не був на суші. Що з ним зараз?

Перуанський рибалка повернувся додому після 90 днів перебування у відкритому океані. Як почувається чоловік зараз і про що розповів після дивовижної подорожі? Читайте подробиці у нашому матеріалі.

Як стати ідеальним кандидатом і отримати візу в США: 5 порад, щоб не “пролетіти” з документами

Що потрібно знати, щоб 100% отримати візу в США. Ці поради слід дотримуватися обов'язково, якщо не хочете "пролетіти" з документами. Також, відомо, які аспекти є найважливішими в цьому процесі.

Дар’я Білодід поцілувала Бреда Пітта: після розлучення з Анджеліною Джолі прийняв цей поцілунок

24-річна українська дзюдоїстка Дарʼя Білодід похвалилася спільним фото із Бредом Піттом. Спортсменці вдалося цьомкнути голлівудського актора в щічку. Дивіться світлини в нашому матеріалі.

Подорож у часі: літак з пасажирами вилетів в 2025 році, а приземлився в 2024 — як це можливо?

Чи можливо зустріти Новий рік, а потім — повернутись у минуле? Досвід пасажирів одного з транстихоокеанських авіарейсів свідчить, що це можливо. Розповідаємо читачам "Сенсації" їх дивовижну історію.