Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Весь світ знає, чим славиться Венеція. Це місто на воді, яке має безліч каналів та гондолів, на яких, власне, місцеві жителі й перетинають береги річки. Так, це місто з невеликими будинками і затишними вуличками, а також якоюсь певною атмосферою елегантності та вишуканості. Здається, що там завжди панує спокій.

Українська Венеція

Але мало хто знає, що Україна має свою Венецію і це не саркастичний жарт. В Одеській області є таке невелике місто Вилкове. Саме воно й зветься українською Венецією. А чому, дізнаєтеся далі у статті.

Вилкове – місто старовірів та нащадків козаків останньої Січі, що мальовничо розкинувся у гирлі Дунаю. Його звуть українська Венеція. Тут місцеві хизуються не новими автомобілями, а своїми човнами на яких, власне, й рухаються містом. А замість зернових вирощують виноград та полуницю.

Туристам зазвичай пропонують подорож до “нульового кілометра”, де Дунай впадає в Чорне море. Місцеві з посмішкою розповідають, що знак “0 км” вже кілька разів пересували у бік моря, тож річка щороку займає чимало землі, подовжуючи острови. Ще одна місцева особливість – це довжину рік, адже їх заведено міряти з початку і тільки Дунай вимірюють з гирла.

Особливість міста Вилкове

Насправді це бідне містечко і якоїсь розкоші ви тут не побачите, але Венецію побачити на території Одеської області цілком реально. Це місто заворожує своєю красою та унікальністю. Ніде більше в Україні ви не побачите, як люди вправно пливуть на човнах і для них машини це щось непотрібне та незвчине. Тож, якщо вам хочеться нових емоцій, відправляйтеся у Вилкове.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.

Привіт з далеких 90-х: як у Верховній Раді з’явився прапор з дня ухвалення Незалежності України?

Вчора, 23.08.2023 року Україна відсвяткувала 32 роки своєї Незалежності. Це знакова подія, оскільки попри присутність російських загарбників на нашій землі, ми залишаємося незалежними і вільними, адже ця риса тече в наших жилах.