Риб’ячий жир — найкорисніша добавка для здоров’я: як він дозволяє мозку працювати на 100%?

Якщо хочете, щоб ваше здоров'я було міцним, думки — ясними, а самопочуття — чудовим навіть у старості, то варто включити у свій раціон риб'ячий жир. Але скільки та як часто варто його пити?

Сьогодні існує безліч харчових добавок. Але безумовним лідером за популярністю серед них є риб’ячий жир. І це не просто так. В ньому є дуже багато дійсно унікальних речовин. Причому навіть найздоровіший раціон не забезпечить вас всіма ними, бо з’їдати доведеться аж надто багато всього. А надмірна кількість їжі — це не здорово.

Звісно ж, головною перевагою риб’ячого жиру є Омега-3. Вони корисні для всього: від серця та судин до мозку. Тож регулярне вживання цієї добавки допомагає нормалізувати тиск і пульс, покращити пам’ять та концентрацію. А ще Омега-3 позитивно впливає на настрій. Це особливо актуально сьогодні, коли багато людей живуть у стресі. А для людей з хронічними захворюваннями риб’ячий жир корисний тим, що сприяє зменшенню запалень.

Дієтологи пояснили, як риб'ячий жир впливає на мозок і здоров'я
Дієтологи пояснили, як риб’ячий жир впливає на мозок і здоров’я

Таку харчову добавку особливо корисно вживати тим, хто рідко або взагалі не їсть жирну морську рибу. Зазвичай у студентів або офісних працівників банально немає достатньо грошей, щоб регулярно її купувати, тож риб’ячий жир допоможе компенсувати дефіцит корисних речовин. Для нормального розвитку ця добавка треба дітям. А людям похилого віку вона допомагає підтримувати здоров’я. Також риб’ячий жир дуже корисний після тренувань.

Але важливо розуміти, що така добавка не є універсальним помічником. Деяким людям вона не лише не принесе користі, а ще й нашкодить. Наприклад, наявність алергії на морепродукти, серйозні проблеми з печінкою, а також деякі препарати є аргументом на користь відмови від вживання риб’ячого жиру. Тож перед його покупкою варто сходити до спеціаліста, отримати консультацію та поради щодо частоти та кількості вживання.

Схожі статті

Ця звичка додає 20 см до вашої талії: простий спосіб прибрати зайвий жир з живота

Чимало людей не розуміють не лише базових принципів схуднення, ні навіть причин і особливостей набору зайвих кілограмів. А без цього майже неможливо досягнути омріяної стрункості.

Кориця та кава: гастроентерологи назвали 3 наслідки їхнього спільного вживання

Кориця у каві — це дрібниця, яка змінює все. І смак приємніший, і цукру менше хочеться. Але мало хто знає, як така дешева спеція впливає на наше самопочуття при регулярному вживанні.

Можна їсти хоч щодня, не набираючи ні грама зайвої ваги: 5 корисних солодощів

Їсти солодощі та не набирати зайвих кілограмів? Для багатьох людей це мрія. Але у ній немає нічого неможливого. Просто треба обирати правильні смаколики, які будуть корисними для здоров'я.

Сезон кліщів розпочався: що робити, якщо додому після прогулянки ви прийшли не самі

Ці поради допоможуть уникнути імовірність принести до себе додому кліща або кліщів. А також, зрозуміти, що робити, якщо не бажаний гість, все ж таки, прив'язався до вашої шкіри.

Як адаптуватися до переведення часу і розбудити дитину в садочок чи школу: 5 ефективних порад

Ці поради допоможуть вам і вашим дітям швидше та легше прилаштуватися до переведення стрілок годинників. Ви зможете розбудити своїх дітей, як у дитячий садочок, так і в школу.

Скільки потрібно ходити щодня, щоб худнути? Поради фітнес-тренерів для жінок 40+

Виявляється, що для досягнення ідеальної фігури не обов'язково записуватися в тренажерний зал. Достатньо просто ходити. Але невже все так просто? Скільки саме потрібно проходити за день?