Вчені з’ясували, як зупинити випадіння волосся

Вчені дослідили, що провокує випадіння волосся і як це зупинити.

Що провокує випадіння волосся? 

Надмірне випадіння волосся у жінок у більшості випадків говорить про гормональний дисбаланс. У чоловіків ця проблема пов’язана з гормоном тестостерон. Учені з Університету Гренади говорять, що раннє чоловіче облисіння може сигналізувати про складні хвороби.  

Випадіння волосся, яке починає турбувати населення, змусило японських і голландських учених ще раз дослідити його причини. Свої досліди вони проводили на гризунах і відслідковувати вікові зміни в їх організмі. Вони виявили, що гризуни починають втрачати волосся вже після 16 місяців після народження і здебільшого на спині. Зробивши ряд аналізів, вчені виявили 5 стадій розвитку волосяних фолікулів, від народження до його руйнування.  

Отримані дані вони порівняли з волосяною цибулиною людини і встановили, що вони майже однакові.  

Таким чином, вчені виявили, що до руйнуванню волосяного фолікулу приводить порушення гену Col17a1. Він відповідає за випадіння як у мишей, так і у людей. Це дало новий поштовх до розробки препаратів проти випадіння волосся.

Як зупинити випадіння волосся
Як зупинити випадіння волосся

Як запобігти випадінню волосся? 

Порушення гену може викликати брак вітамінів чи поразкою цибулин. Наші волосяні фолікули дуже потребують вітамінів В1, В5 і В10, які забезпечують їх життєдіяльність. До того ж, у холодну пору року обов’язково варто носити головні убори, щоб не пошкоджувати волосяні цибулини. Крім цього, варто знати чи всі горнами в нормі і чи варто звертатись до лікаря, щоб він вирішив цю проблему.  

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який завадить вам приймати погані рішення

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий, але хороший день для вас. Усі біди так чи інакше оминатимуть вас стороною та приноситимуть рівно протилежні результати. Не звертайте увагу на не аргументовану критику та зберігайте хороший настрій.
Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч

Тарапата не примирився з рішенням Холостячки? Макс емоційно звернувся до Злати Огнєвіч: “Мені є що сказати”

Цієї п'ятниці Холостячка попрощалася з ще одним учасником, якого вважали головним претендентом на серце Злати Огнєвіч. І хоча батьки співачки та її сестра схвалили хлопця, це не вплинуло на її рішення. Нещодавно екс-учасник висловився щодо свого виліту і привернув увагу артистки.
Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко: “Лікарі буквально рятували його життя”

Популярний український виконавець Андрій Данилко пройшов через непрості випробування на шляху до слави. Реакція публіки на відомий хіт та безкінечні цькування призвели до того, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям. І хоча він заперечує це, його оточення вже викрило правду.
Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.

Популярне

Останні новини