Щоб ви знали: імунітет у тих, хто перехворів на COVID-19, знижується відповідно до втрати антитіл

Цікаву і важливу інформацію про стан організму після того, як людина перехворіла на COVID-19, оприлюднили вчені Імперського коледжу Лондона. Виявляється, що антитіла на вірус можуть жити всього кілька місяців.

Команда вчених з Англії протестувала на антитіла в рамках дослідження REACT-2 понад 350 тис людей.

Коли подібне тестування проводилося у червні-липні, то антитіла на китайський вірус мали 60 із 1000 людей. Через три місяці, у вересні, таких уже було 44 на 1000 людей.

Вчені стверджують, що кількість людей з антитілами у період між літом і осінню скоротилася на чверть.

Вчені Імперського коледжу Лондона прийшли до цікавого висновку про антитіла

Тестування також показало, що кількість антитіл зменшується у пропорції до зниження імунітету.

Така ймовірність найбільше спостерігається у людей старших 65 років. Одночасно з цим,  відзначають вчені, спостерігається, що рівень антитіл у медиків залишається доволі високим. Можливо, припускають вони,  це завдяки їхньому постійному контакту з хворими.

Y-подібні антитіла виступають у ролі захисників, які не допускають вірус до клітини, залучаючи одночасно імунну систему протидіяти коронавірусу. При цьому існують ще Т-подібні клітини імунної системи, які також протидіють коронавірусу. Отже, поки що не зрозуміло, яку саме роль відіграють антитіла у втраті імунітету.

Однак вони стверджують, що саме за кількістю антитіл можна прогнозувати стан  хворого.

Випадків повторного зараження коронавірусом поки що зафіксовано дуже мало. Але в Америці зафіксовано випадок, коли клінічна картина при повторному зараженні була набагато складнішою, ніж при першому зараженні.

Команда вчених працює над винайденням вакцини проти коронавірусу.  Вони мають надію, що їм вдасться її дістати. Проте реакція організму на вакцину може відрізнятися від реакції на справжній вірус. І багатьом людям, вочевидь, для дієвого захисту знадобиться ревакцинація.

Схожі статті

Спорт не допоможе: тренери пояснили, чому гарна фігура у 80% залежить від харчування — “дієта” для преса

Години активних тренувань, постійне виснаження, а мірна стрічка та ваги показують у кращому випадку ті ж числа. Чому не вдається прибрати зайві кілограми та чи дійсно важливий спорт?

Думала, що корисні та їла щодня: 6 шкідливих продуктів, у яких багато хто бачить користь, а не варто

Здорове харчування сьогодні дуже модне. Більшість людей тією чи іншою мірою намагаються споживати корисні продукти. Але деякі з них лише можуть здаватися корисними.

Цю вправу обожнюють Оля Полякова та Тіна Кароль: всього 5 хвилин на день, щоб побачити прес вашої мрії

Ви та спорт — це повні протилежності? Є одна вправа, яку обожнюють навіть Оля Полякова та Тіна Кароль, яка практично не вимагатиме від вас зусиль для її виконання.

Нітрати, нітрати всюди: як вибрати якісний кавун і чому нітратомір не відображає реальної картини?

Через одне лише слово "нітрати" у людей може зникнути бажання купувати кавуни. Але навколо них є дуже багато міфів. І розповсюджує їх навіть Юрій Горбунов.

Зайва вага буде танути на очах: виключіть зі свого раціону всього 1 поширений інгредієнт, щоб почати худнути

Багато людей мріють про стрункість. Важка робота в спортзалі, різноманітні дієти. Це може виснажувати, не даючи бажаного результату. Але насправді всього можна досягти значно простіше, ніж здається.

Дієтологи назвали найкорисніший сніданок – таку смакоту їдять Тіна Кароль та Катерина Осадча

Сьогодні ми поділимось з вами, чому ж не варто пропускати сніданок, а також розповімо про найкорисніші продукти, що допоможуть підтримувати тіло в тонусі протягом усього дня.