Чим небезпечні набряки обличчя: пояснення лікарів

Невеликі ранкові набряки – це нормальне явище, але більш помітні набряки, які не проходять, криють в собі небезпеку.

Набрякле вранці обличчя іноді буває чи не в кожної людини. Однак в деяких випадках набряки можуть свідчити про серйозну хворобу.

Припухлості обличчя не можна ігнорувати, вважають медики.

Хоча злегка одутле обличчя вранці не є приводом для занепокоєння, хронічні набряки можуть бути викликані прихованими захворюваннями.

Так, припухлості частин тіла найчастіше виникають через надмірне скупчення рідини. Відомо, що сіль затримує воду в тканинах, тому лікарі рекомендують відмовлятися від шкідливої ​​їжі: занадто соленої, смаженої, копченої.

Тим не менш, нерідко симптом виникає через сильну алергічну реакцію.

Так званий набряк Квінке локалізується в області очей і губ, а тому вимагає негайної медичної допомоги.

Набряки обличчя

Проблеми також виникають через порушення в роботі щитовидної залози. Гіпотиреоз можна визначити по одутлості обличчя, рук і ніг, які доповнюються блідою шкірою, млявістю, поганим самопочуттям.

Ще одна причина – порушення структури ниркових клубочків часто призводить до затримки натрію – вода скупчується в тканинах, що призводить до утворення набряків.

Як позбутися набряків?

Звичайно, найправильніший спосіб – звернутися за медичною консультацією. Однак, якщо вам хочеться виглядати красивою вже зараз, а не після лікування, усунути неприємну опухлість допоможуть деякі хитрощі.

По-перше, варто відмовитися від соленої їжі, і шанси, що наступного дня обличчя в дзеркалі буде виглядати нормально, підвищаться.

Можна спробувати застосувати контрастний компрес. Для цього чергуйте теплі і холодні марлі на обличчі.

Ефективний і безболісний засіб – кубики льоду. Акуратно протирайте ними обличчя зранку або перед сном.

Прибрати набряки з обличчя можуть допомогти цитрусові. Важливо не вживати їх надто багато, щоб уникнути алергії. Їсти рекомендується як мінімум за 4 години до сну.

Схожі статті

Новини здоров’я: вчені провели лабораторне дослідження – у кліщів є “улюблена” група крові

Дуже довго вчені не могли зрозуміти, за якими саме алгоритмами працює природа кліщів, з якими ми так не хочемо зіштовхуватися у повсякденному житті.

Корисніша за лосося, дешевше за скумбрію: дієтологи назвали рибу №1 для здоров’я

Її можна знайти майже в кожному магазині, і коштує вона зовсім небагато. Але дієтологи називають цю рибу однією з найцінніших. У ній багато білка та корисних жирів. Ідеальне харчування на кожен день.

Сироп від кашлю можна знайти в лісі, але йти по нього слід уже зараз: до 1 червня

Цей засіб повністю натуральний, а зберігати його можна у погребі чи в холодильнику. Зробити зараз, а користовуватися протягом усієї осені та зими. Їсти можуть навіть діти!

Шкода, замаскована під користь: 3 рослинні олії, які не варто купувати навіть зі знижкою

Деякі рослинні олії тільки здаються хорошими. А насправді від них не те що користі для здоров'я немає, а деколи навіть навпаки. Дієтологи розповіли про те, які види олії краще обходити стороною.

Правила гігієни, про які ніхто не знає: чи обов’язково митися щодня, щоб бути чистими?

Чи потрібно людині митися щоденно? Дехто вважає, що обов'язково, та всіляко дотримується цього. Інші ж впевнені, що це зайве. Тож спеціалісти пояснили, як необхідно робити насправді.

Смачний натуральний чай із полуничного листя: 3 причини заготовити його на зиму

Мабуть, у світі нема людей, які б не пили чай. Але не всі знають, що його можна не купувати, а робити самостійно. Причому він буде навіть смачнішим та ароматнішим, ніж магазинні.