Секрет розкішної фігури: фіналістка “Холостяка-12” Саша Мудра поділилася рецептом протеїнових коктейлів

Саша Мудра яскрава учасниця головного проєкту про кохання “Холостяк-12”. Глядачам запам’яталася емоційною дівчиною, адже навколо неї завжди були конфлікти, різні чутки та невдоволення з боку інших.

Проте холостяку Алексу Топольському такий темперамент дуже імпонував. Було видно симпатію та очі, які горіли на побаченнях. Але фінальний вибір зроблений не на користь Саші Мудрої.

Саша Мудра
Саша Мудра

Відомо, що зараз дівчина проживає в США, мріє стати акторкою, зніматися у фільмах, серіалах або вести своє шоу. Для здійснення цілі, навчається в спеціальній акторській школі. Любить підтримувати себе у формі, правильно харчуватися та займатися спортом.

Рецепт смачних протеїнових коктейлів від Саші Мудрої

У своєму Instagram-блозі ділиться з підписниками не тільки новинами із життя, а й корисними рецептами, які зможуть допомогти стати на шлях краси та здорового тіла. Показала, як приготувати легкий, корисний та смачний протеїновий коктейль.

Для цього вам знадобляться такі інгредієнти: ягоди за вашими смаковими побажаннями, протеїн та звичайна вода. Можна додати трішки молока, але це не є обов’язковим.

“Тепер я ще більше люблю свої ранки. Купила собі блендер, готую собі смачні протеїнові коктейлі”, – розповіла Олександра.

Рецепт смачного протеїнового коктейлю від Саші Мудрої

Відомо, що цей напій містить велику кількість білка, який необхідний для функціонування наших м’язів та слугує для них певним будівельним матеріалом. Якщо випити цей коктейль після тренування, ви зможете допомогти своїм м’язам рости.

Правильне харчування, спорт, активний спосіб життя неодмінно допоможуть підтримати ваше здоров’я, життєві сили, вічну красу та молодість.

Схожі новини