Названий вітамін, який ефективно допомагає схуднути восени і взимку

Австрійські вчені доводять, що цей вітамін допомагає спалювати зайвий жир.

Вітамін А може допомогти в холодну пору всім, хто мріє про струнку фігуру. При цьому, він міститься в такому звичайному і недорогому овочі, як морква.

Дослідження, проведене австрійської медичною школою MediUni Vienna, припускає, що вітамін А сприяє схудненню в холодну пору року.

Результати дослідження свідчать, що вітамін А стимулює процес спалювання жиру, відомий ендокринологам як «потемніння». Це явище стосується перетворення білої жирової тканини (жир, який накопичується на стегнах, животі і сідницях, коли ми їмо більше калорій, ніж спалюємо) в коричневу жирову тканину.

Вітамін А
Вітамін А

Тим часом коричнева жирова тканина, до якої належить менше 10 відсотків жиру в нашому організмі, фактично спалює енергію (інакше кажучи, калорії), виділяючи тепло.

Науковці на чолі з Флоріаном Кіфером, піддавали мишей, а також людей впливу помірно низьких температур, а потім оцінювали рівень вітаміну A в їхній крові. Вплив холоду стимулював перерозподіл вітаміну А з печінки (де він зазвичай зберігається) в бік жирової тканини, де це привело до помітного потемніння і, як наслідок, більш високої швидкості спалювання жиру.

Тож легкий салат з моркви стане чудовим доповненням до зимової дієті всім, хто хоче схуднути. Зазначимо, що вітамін А також міститься в таких продуктах, як помідори, солодкий перець, печінка, риб’ячий жир, яйця, вершкове масло, гарбуз, бобові, обліпиха, черешня, яблука, персики та інших продуктах.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини