Рецепт м’ясної підливи до картопляного пюре, як у дитинстві з їдальні: кілька хвилин і мінімум інгредієнтів

Кожному іноді хочеться повернутися в дитинство та з'їсти щось смачненьке зі шкільних років. Або познайомити з цим своїх дітей. Наприклад, з м'ясною підливкою, яка робить будь-яке пюре смачнішим.

Відчуття ностальгії характерне для більшості людей. Найчастіше ми згадуємо своє дитинство, школу, веселощі з друзями та, звісно ж, їжу зі шкільної їдальні. Здавалося, вона була простою, але жодна страва високої кухні в дорогих ресторанах сьогодні не може викликати схожі емоції. Особливо це стосується підливки до картопляного пюре!

Вже згадали цей неймовірний смак? Його можна легко відтворити вдома з доступних кожному українцю інгредієнтів. Основою підливки є м’ясо, тому варто обирати якісне. Обмежень немає: від більш доступної курятини до яловичини. Його вам знадобиться 600-800 г. Спочатку трішки обсмажте м’ясо на сковорідці, щоб отримати золотисту скоринку. Потім закип’ятіть в каструлі 1.5 л води та поставте м’ясо готуватися на помірному вогні.

Шкільні кухарі розповіли рецепт знаменитої м'ясної підливки до картопляного пюре
Шкільні кухарі розповіли рецепт знаменитої м’ясної підливки до картопляного пюре

Одразу ж займіться овочами. Вам знадобиться по одній середній морквині та цибулині. Якщо ви полюбляєте часник, то його також можна додати собі до смаку. Нарізка може бути довільною, але не надто великою. Обсмажте овочі на рослинній олії та додайте до м’яса. Після цього протріть сковорідку досуха та насипте 6 столових ложок борошна. Прогрійте його протягом 5 хвилин, постійно помішуючи, доки не отримаєте кремовий колір.

Обсмажене борошно також додається в каструлю, після нього засипаються спеції, терті томати або томатна паста. Любителі пікантних страв можуть також використати гострий соус. Якщо любите свіжу зелень, то її краще класти на тарілку уже під час подачі. Суху можна використати, як спецію під час приготування. Після цього підливку необхідно проварити ще 15-20 хвилин і можна насолоджуватися смаком дитинства!

Шкільні кухарі розповіли рецепт знаменитої м'ясної підливки до картопляного пюре
Шкільні кухарі розповіли рецепт знаменитої м’ясної підливки до картопляного пюре

Схожі статті

Цей метод запікання картоплі у мікрохвильовці – та ще знахідка: вийде дуже м’якою і ніжною

Цей метод запікання картоплі у мікрохвильовці стане чудовим способом приготувати м'яку та неймовірно смачну страву. Цим рецептом поділився на своєму сайті ресторатор Євген Клопотенко.

Додайте це в окріп, і вареники не подумають розповзатися – 1 кулінарна хитрість

Вареники – страва, яка подобається усім без виключення. Однак під час варіння в окропі вони можуть розповзатись і в результаті начинка опиняється у воді. Ось що треба зробити, аби цього не сталося.

Від такої вечері я не відмовлюся навіть після 18:00: найсмачніший рецепт з капустою

Якщо ви любите смачно вечеряти, але хочете, щоб страва була легкою та не "потовщувала" вашу фігуру, тоді спробуйте цей рецепт. Він готується легко, виходить ситним, апетитним і низькокалорійним.

Що покласти до м’ясного фаршу, щоб він був соковитішим: лише 1 заморожений інгредієнт

Фарш для домашніх котлет вийде соковитим і найніжнішим, якщо додати до нього лише 1 інгредієнт. І це – вершкове масло. В якому вигляді його додають – розповідаємо у нашому матеріалі.

Додайте ці 2 продукти до борошна, і вареники вийдуть пишними, ніжними та смачними

Вареники — національна українська страва, яка зібрала навколо себе фанатів з усього світу. Але як зробити тісто для неї таким, щоб неможливо було відтягнути за вуха?

Сьогодні так картоплю майже ніхто не готує: забутий та дуже смачний рецепт 1957 року

Картопля — це один з найпопулярніших продуктів в українській кулінарії. Тому здивувати стравами з нього важко. Але можливо! Цей класичний рецепт дозволить викликати реакцію "вау" у рідних та гостей.