У Мережу злили ім’я переможниці Холостяка-13: кого вибрав у фіналі Олександр Терен – блогер

Блогер Богдан Бесппалов розкрив ім'я та показав фотографії переможниці "Холостяка -13". Для чого він це зробив? Чому вирішив "злити" ім'я дівчини на початку сезону?

У п’ятницю, 1 листопада, відбувся перший випуск 13 сезону шоу “Холостяк” із ветераном війни Олександром Будько із позивним “Терен”. Мільйони глядачів цього вечора були прикуті до телеекранів і разом із героєм знайомилися з учасницями проєкту. Холостяк уже вручив першу троянду дівчині з Одеси Тетяні Меліхової, яка, за його словами, справила найбільше враження. У коментарях Терен зазначив, що насамперед прислухався до своєї інтуїції та серця.

Холостяк-13 Олександр Терен показав, яка дівчина гідна першої троянди
Холостяк-13 Олександр Терен показав, яка дівчина гідна першої троянди

Під час перегляду ефіру багато намагалися прогнозувати, хто ж із претенденток дійде до фіналу і отримає заповітну обручку від героя. Єдиний, кого це абсолютно не цікавило – це скандальний блогер Богдан Беспалов, який вже 100% знає, хто стане переможницею 13-го Холостяка.

Так, у ТГ-каналі головного пліткаря України появився пост, в якому він озвучує ім’я загадкової дівчини. Мало того, блогер показує її фотографії та дає посилання на Інстаграм. На запитання навіщо він зробив спойлер на самому початку шоу, адже тепер зовсім не цікаво його дивитися, Богдан дав докладну відповідь.

Блогер назвав ім'я переможниці Холостяка -13 з Тереном та пояснив навіщо
Блогер назвав ім’я переможниці Холостяка -13 з Тереном та пояснив навіщо

За словами блогера, багато глядачів спостерігають за проектом не для того, щоб дізнатися, ім’я переможниці, а для того, щоб дізнатися про всі таємниці та “скелети у шафах” усіх його учасниць. Блогер обіцяє, що їх буде дуже багато.

То ж та загадкова обраниця Терена? Богдан Беспалов стверджує, що ця дівчина не була присутньою на прем’єрному показі, а з’явиться лише у другому епізоді. Її ім’я Інна, вона волонтерка з Харкова.

За інформацією скандального блогера, дівчина дуже хороша та компанійська. На шоу потрапила чесно, щоправда, перед початком сезону добре підчистила свої соцмережі, щоб “відповідати образу”.

Посилаючись на таємні джерела, Беспалов стверджує, що Інна стала переможницею за рішенням редакторів шоу, адже, на їхню думку “ветеран та волонтерка органічно виглядатимуть разом та позитивно сприйматимуться телеглядачами”. Насправді ніяких почуттів між Тереном і його обраницею не було. За контрактом пара 6-7 місяців зображатимуть кохання, а потім усе закінчиться.

Схожі статті

38-річний Еллерт зізнався, що він став безхатьком після виїзду за кордон: “Подивимося”

38-річний гуморист Олександр Еллерт зізнався, що він став безхатьком після виїзду за кордон з України. Зірка вразив зізнанням про реальний стан справ.

37-річний Добринін зробив заяву про свої стосунки після розлучення з Квітковою: “Номер один”

37-річний Нікіта Добринін зробив заяву про свої стосунки після завершення шлюбу з Дашею Квітковою. Знаменитість вразив зізнанням про те, що відбувається насправді.

МастерШеф 15 сезон 6 випуск від 05.04.2025: хто з учасників покинув шоу – “Кого ви набрали”

Хто покинув МастерШеф 15? Глядачі вже побачили 6 випуск від 05.04.2025 і склали враження щодо учасників. А що на рахунок суддей проєкту? Відповіді в нашому матеріалі.

“Для тих, хто цікавився”: як Дзідзьо відреагував на вагітність своєї колишньої дружини Славії

Декілька днів тому колишня дружина Дзідзьо Ярослава Притула-Хома повідомила про те, що вагітна. Нині стало відомо, як відреагував співак на новину.

41-річна Катя Осадча зізналася, яку пластичну операцію їй нав’язали: “Терміново змінити”

За останні 30 років індустрія краси настільки розвинулася, що здається, ніби ідеал досягнути неможливо. Але Катерина Осадча повернула своїх підписників на землю.

42-річна Наталія Холоденко зізналася про невиліковну хворобу: живе з нею з дитинства

Популярний український психолог Наталія Холоденко вперше зізналася про свій справжній стан здоровʼя. Зірка живе з цим з дитинства. Деталі в нашому матеріалі.