Гроші на книги: що варто купити у рамках держпрограми – з ними стосунки і успіх будуть по плечу

Усі українці, яким виповнилося 18 років можуть отримати державні кошти та придбати на них книги. Але яку саме літературу варто купити, щоб отримати максимум користі?

На даний момент усі українці, яким виповнилося 18 років можуть подати заявку та отримати кошти на придбання літератури. Держава надала список українських книжкових магазинів, які співпрацюють з даною програмою, і тому всі бажаючі вже можуть ознайомитися з асортиментом там придбати щось для себе. Ми в свою чергу можемо порадити літературу, яка допоможе не тільки краще зрозуміти світ, а дійсно розширити кругозір і дасть можливість побачити суспільство, явища і всесвіт з іншої сторони.

Варто відмітити, що література продається лише українською мовою і у певних українських магазинах, як ми і зазначали вище.

Збигнев Бжезинський “Велика шахівниця”

Американський політик польського походження. Він був частиною уряду, яка зробила Сполучені Штати Америки найпотужнішою державою у 20-му сторіччі. У його роботі описана подальша доля США, а також інших країн. Велика кількість його передбачень вже збулася, і чимало відкриттів на суспільство ще чекає попереду. Для того, аби краще зрозуміти усі процеси та явища Бжезинський може в цьому допомогти.

Експерт розповів, які книги повністю змінюють погляд на любовні стосунки
Експерт розповів, які книги варто купити для цієї зими

Іван Багряний “Сад Гетсиманський”

Найважча та найвідвертіша робота Івана Багряного, яка досі викликає найрізноманітніші емоції в українському суспільстві. Твір про те, що робила радянська влада з українськими людьми за товстими стінами таборів.

Етті Хілессум “Я ніколи і ніде не помру”

Важка історія дівчини, яка стала жертвою Голокосту. Етті — реальна особистість, яка до останнього вела власний щоденник і допомогла світові засвідчити злочини, які були зроблені проти людства. Авторка не дожила до перемоги, але її щоденник став надбанням світової культури.

Габрієль Гарсія Маркес “Осінь патріарха”

Особливо актуальний в наші дні роман з найкращої світової класики. Автор в ньому розповідає про психологію та систему світу, яким править диктатор.

Жан Бодрійяр “Суспільство споживання”

Професор Жан Бодріяр описав у своїй роботі не тільки те, як трансформується суспільство та яким чином культура споживання знищує культуру, знання та прогрес. Окрім того, в своїй роботі він описав особливі взаємини жінки та явища споживання, і те, як у погоні за кращою собою, жінка потрапляє у капкан маркетингу.

Схожі статті

Такого більше не знімуть: чому варто подивитися серіал “Аркейн”, якщо ви досі цього не зробили

Існує дуже мало серіалів, які можуть чимось вразити. А такі, які хочеться дивитися без перерви, — взагалі рідкість. І "Аркейн" є одним з таких проєктів.

Окремо і тільки так: 3 слова, які українці вперто пишуть разом — збивають з пантелику філологів

Українська мова є доволі простою в плані написання слів: все, як і говориться, так і пишеться. Але у людей часом виникає інша проблема — нерозуміння того, що писати разом, а що окремо.

Чому не можна дарувати жовті троянди і чи насправді в цих красивих квітів – “чорна” енергетика

Жовті троянди як правило мають сильний аромат та прекрасний зовнішній вигляд, який ефективно просуває їх на ринку квітів. Але чи варто їх купувати на подарунок?

ТОП-10 книг, які повністю змінюють погляд на стосунки між чоловіком і жінкою: все про кохання

Зараз у читачів є великий асортимент літератури, який може допомогти їм зрозуміти психологію стосунків між чоловіком та жінкою. І тим не менш, існує ТОП-10 книг, які повністю змінюють погляд на них.

Ні на Новий рік, ні на День народження: ці подарунки заборонено дарувати – які причини?

Ці подарунки не варто робити ні на Новий рік, ні на День народження. Ось що експерти радять дарувати. Які причини на це насправді? Докладніше в матеріалі.

Ось якою була новорічна ялинка в ХІХ столітті — замість скляних кульок смаколики на гілках

Звичай прикрашати ялинку на Різдво та Новий рік прийшов до України з Німеччини. Вперше святкове дерево прикрасили в XIX столітті, але жодної скляної іграшки на ньому не було.