Чудовий замінник м’яса: 2 сорти спаржі, з яких виходять найсмачніші страви – ростуть в Україні

Ці сорти спаржі сподобаються всім, а готувати страви з неї хотітиметься постійно! Цю квасолю можна морозити й куштувати взимку, коли тільки заманеться.

Уже давно відомо й доведено, що спаржа може слугувати повним замінником м’яса. А ще, вона дуже ситна, корисна і по-справжньому смачна. Її достатньо вимити, обірвати з неї “стручки” і просто обсмажити на сковорідці в олії та спеціях. Для того, аби спаржа вийшла смачна, можуть підійти спеції, як ті, що ми зазвичай додаємо до м’яса, так і для приготування картоплі, плову, курки чи просто овочевих гарнірів. Журналісти видання вже й самі довгий час вирощують спаржу у своєму городі й щороку готують з неї смачні страви. А ще, морозять її на зиму, й завжди мають під рукою.

Один із найкращих сортів — це “Квасоля спаржева Фестівал”. Цей сорт є декоративним, але стійким до різних хвороб. Також, саме цей сорт має здатність приносити багатий урожай. Його тонкі і ніжні стручки можна використовувати в салатах або гарнірах, а також обсмажувати їх на пательні (практично будуть чипси).

Городники пояснили, які сорти спаржі найкраще родять в Україні
Городники пояснили, які сорти спаржі найкраще родять в Україні

Ще один сорт, який заслуговує на увагу, це “Квасоля спаржева Блаухільда”. Її фіолетові стручки не тільки красиві, але й дуже смачні. “Блаухільда” росте швидко і її стручки дуже ніжні, що дозволяє використовувати їх у багатьох стравах: від запечених овочів до овочевих страв. Вона ідеально підходить для тих, хто любить експериментувати на кухні і хоче додати кольору та смаку своїм стравах.

Крім того, не можна не згадати про “Квасолю спаржеву Борлотто”. Її червоно-білі стручки не тільки смачні, а й дуже багаті на білок, що робить її ідеальним замінником м’яса. Таку квасолю часто використовують у традиційних стравах середземноморської кухні, додаючи в супи та рагу. Ще один компактний сорт — це “Квасоля спаржева Присадибна”. Вона має ранній термін дозрівання і дуже добре підходить для малих ділянок. Більше того, ця спаржа не займає багато місця, але приносить гарний урожай, тому її можна вирощувати навіть на городах у межах міста.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.