Комахи зникнуть миттєво з ділянки: 1 рослина, яка прожене “непроханих гостей” раз і назавжди

На думку багатьох дачників, саме календула має бути у кожному саду, адже вона точно захистить ваші рослини від шкідників - і ось, чому. Подробиці.

Незабаром почнеться весна, а за нею літо – це сама той час, коли комахи починають активно зʼявлятись на ділянках та приносять городникам різні неприємності. Мухи розносять бруд та інфекції, а комарі кусаються, а деякі види комах завдають неабияку шкоду рослинам в саду. Тому, як тільки ви виявили таких гостей в себе на ділянці, слід одразу з ними боротись, щоб уникнути негативних наслідків.

Щоб позбутись цих комах, не обовʼязково витрачати кошти на різні хімічні засоби, адже існують рослини, які здатні їх відлякати. Садівники рекомендують посадити календулу, адже вона не лише відлякує комах, але й приносить багато користі, її супер легко вирощувати, вона їстівна та ідеально доповнює загальний вигляд клумби.

Городники розсекретили рослину, яку слід посадити в саду для відлякування комах
Городники розсекретили рослину, яку слід посадити в саду для відлякування комах

Ці яскраві квіти не лише приваблюють комах-запилювачів (бджоли, метелики), а й сприяють розвитку сільськогосподарських рослин. Комахи допомагають поширювати пилок, який позитивно впливає на врожай овочів і фруктів. Тож насправді календула має дві головні переваги, вона ідеально вписується в будь-який сад і її квіти радують око садівників, а ще вони слугують ефективним природним засобом для боротьби зі шкідниками.

Календула приваблює саме хижих комах, які полюють на попелиць і гусениць. Згідно з дослідженнями, якщо посадити ці квіти поруч із капустою, то такі шкідники, як земляні бляшки та білі метелики зникнуть з ділянки.

Городники розсекретили рослину, яку слід посадити в саду для відлякування комах
Городники розсекретили рослину, яку слід посадити в саду для відлякування комах

Ще однією перевагою цієї квітки є те, що насіння, яке випадає з квітів, проростає на наступний рік без необхідності додаткових дій садівників. Також з календули можна готувати чай, який має протизапальні властивості і супер корисний під час застуди, грипу.

Щоб календула слугувала захистом на вашому городі, потрібно висіяти її в першій половині весни в ґрунт. Слід бути обережними, адже земля не повинна бути занадто вологою, так як це може призвести до того, що рослини будуть рости не так, як потрібно.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.