Де і як живе Лідія Таран після переїзду з України: залишила Доманського, київську квартиру і тепер у Франції

Незмінна ведуча ТСН новини на каналі 1+1 Лідія Таран вимушена була повністю змінити своє життя та обрати нову країну для життя. Рішення не з простих, але саме воно принесло до життя Таран нових фарб.

Лідія Таран цього року святкувала своє 45-річчя – ювілей, але святкуванням це, звісно, складно назвати, адже Лідія опинилась у цей день за кордоном, та ще й не за власної волі. Через активні бойові дії, ведуча була зобов’язана надати своїй донці безпечну атмосферу. Тому жінка разом з донькою вирушила у Францію.

Лідія Таран у Франції

Саме там Ліда почала своє нове життя. По-перше, нова країна – нові пригоди. Оскільки мови Таран не знає, а лише вивчає її, тому непорозуміння з місцевими, звісно виникали. Але над цією проблемою і Лідія, і Василина вже працюють. До речі, Ліда й сама дуже здивована, що донька швидко адаптувалася й розуміє майже весь матеріал, якому її навчають у коледжі чисто французькою мовою.

Дочку Лідія влаштувала у місцевий коледж, а сама, на диво, вступила до університету, але куди саме, Таран поки не розповідає, єдине, що вона сказала, що ця освіта допоможе жінці розвиватися у журналістиці. Тож, подивимося. Але нині ведуча не пішла остаточно з команди ТСН, а стала кореспондентом у Франції. Тож, улюблена робота у Ліди залишилась і нові можливості також є, а це не може не тішити. Тому, поки що Ліда живе ніби-то на дві країни.

Лідія Таран у своїй квартирі в Києві

В Києві у Таран залишилась квартира, яку вона відносно нещодавно придбала, але, у травні 2022 року у дім Ліди прилетіла ракета, тому, звісно поки що не може йти мова про повернення додому. Адже небезпека насправді все ще велика. Тим паче судячи з новин instagram, у Ліди все складається досить добре, робота, навчання, дочка поруч і головне, немає жодної небезпеки для життя.

Схожі статті

Спробувала додати сміливий італійський акцент в улюблені всіма фаршировані яйця: це 10 з 10

Спробувала додати італійський акцент до фаршированих яєць. Ділюся тут простим рецептом із доступних інгредієнтів, який зробить закуску ароматнішою та смачнішою.

Ви точно цього не знали: 3 українські артисти, які мають іноземне коріння

Українська сцена давно стала мультикультурною, і чимало відомих артистів мають змішане походження, але мають сильну любов до України і створюють її культуру.

Кропива – зелене “золото” городу: вам дуже пощастило, якщо вона росте у вас на ділянці

Кропива – "зелене" добриво для городу, яке покращує стан ґрунту та є цінним, екологічно чистим та безкоштовним джерелом поживних речовин для ґрунту і городніх рослин.

Тіна Кароль, Огнєвіч і Дорофєєва: справжні імена зірок, які знають не всі

Ці сценічні імена для багатьох фанатів стали такими природними, що дехто навіть не здогадується, що в паспортах зірок записано зовсім інше. Розповідаємо, як справді звати легенд українського шоубізу.

Бур’янів не стане вже на наступний день: виливаю на грядки ось це, щоб приборкати рослинність

Приборкати бур'яни вже на наступний день після того, як вони пішли в ріст – можливо! Вилийте ось це на грядки і небажана рослинність зникне, як її і не бувало. "Сенсація" ділиться рецептом

Був Гудков, став Кацурін, а вона – Дорофєєва: ось чому співачка після заміжжя прізвища не міняє

В 2022 та 2023 році однією з обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі стало одруження Надії Дорофєєвої та Міші Кацуріна. Розповідаємо, чому артистка не змінила прізвища після заміжжя.