Цікаво те, що у різних культурах хліб цінують по-різному і це не дивно, адже, наприклад в Україні без хліба за стіл не сядуть, в Польщі з цим трохи простіше, але він також є невід’ємною частиною раціону. А от в Америці різноманіття хліба може вразити. Оскільки США – це країна фаст-фуду, то різного хлібу там дуже багато.
У залежності від сорту борошна та виду хліба, тобто, багет, звичайний білий хліб, житній, з висівками, з іншими добавками й встановлюється ціна. А ще дуже впливає економічна складова країни та затрати на виробництво.
Ціна на хліб в Україні
Український хліб дуже ароматний, він такий особливий на смак та запах, що порівняти його з випічкою інших країн неможливо. І звичайний білий хліб, може бути нарізний чи ні, коштує 25 гривень за одну буханку. Є, звісно, дорожче і дешевше, але в середньому ціна за смачний український хліб така.
Ціна на хліб у Польщі
Польський хліб коштує 5 злотих, на гривні це приблизно 42 гривні, тобто майже на половину дорожче ніж у нас. Але ароматним та запашним польський хліб назвати складно. Проте булочки для хот-догів вони випікати вміють.
Ціна на хліб в Америці
Американський хліб – це взагалі інша історія, загалом американці їдять тостовий хліб, який вже йде нарізаний скибочками аби довго не витрачати час на нарізання всіх продуктів для тосту. Хліб в Америці коштує 6 доларів це 221 гривня.
Отже, як ви вже зрозуміли, економічний рівень країни та середня зарплата дуже сильно впливають на ціноутворення. І перший показник нестабільності, завжди є хліб.