Сіамські близнючки розповіли про їхні романи: одну приваблюють чоловіки, а друга в них не зацікавлена

19-річні Міа та Лія розуміють, що приватне життя має залишатися приватним. Але щоб незнайомці не турбували інших, вирішили розповісти про те, як це - бути сіамськими близнючками.

Після новини про таємне заміжжя однієї з сіамських близнючок Генсел, жінок замучили запитаннями про їхнє особисте життя. Тому, близнючки Міа та Лія вирішили розставити всі крапки над “ї” та задовольнити допитливість користувачів мережі. Окрім імен та віку, більше інформації про жінок не відомо, але вони розповіли досить багато цікавого з їх життя.

Про це повідомляє портал Mirror з посиланням на Reddit. Reddit – це соціальна мережа, де люди обговорюють різні аспекти свого життя та діляться цікавими фактами.

Сіамські близнючки з США вийшли заміж за ветерана та показали фото з події
Сіамські близнючки з США вийшли заміж за ветерана

На початку своєї відвертої розповіді, дівчата зазначили, що з’єднані в області живота, мають два різних мізки, два серця, чотири легені, дві печінки, два шлунки, а нижче у них спільний кишківник, сечовий міхур і репродуктивна система.

Загалом, найбільшу зацікавленість користувачі мережі проявили до особистого життя близнючок. Вони вразили, коли повідомили, що мають різну орієнтацію. Лія має потяг до чоловіків, а ось Мії подобаються жінки. Ба більше, дівчина була у відносинах, проте через вступ до університету та переїзду пара розпалася. Також у минулому Лія мала хлопця, але пара зустрічалася на відстані.

Сіамські близнючки розповіли про їх романтичні стосунки
Сіамські близнючки розповіли про їх романтичні стосунки

Ще у юності, дівчата прийняли спільне рішення не мати будь-яких с*ксуальних стосунків. За їх словами, в першу чергу це викликано ризиком небажаної вагітності. Але, це не єдина причина, вони вважають це дуже дивним – все це при сестрі. Проте, вони не виключають романтики і залюбки будуть обійматися та цілуватися зі своїми партнерами. Й хоча вони відчувають запал, Міа та Лія впевнені, що зможуть втриматися так, як це вдається чорницям.

Схожі статті