Як правильно зберігати крупу, щоб у ній не завелись жучки та моль: цінні поради

Багато домогосподарок стикались із такою проблемою, як міль та жучки у крупах. Розповідаємо як раз і назавжди від них позбутися.

Напевно, кожній домогосподині було дуже шкода викидати щойно придбані крупи, оскільки там завелись жучки чи моль. А для когось така знахідка у своїх продуктах може повністю збити апетит. Щоб запобігти цій проблемі, даємо декілька цінних та корисних порад.

Жучки і моль в крупах

Як позбутися жучків та молі в крупах?

Як тільки придбаєте гречку або рис обробіть її в домашній умовах. Тобто просто злегка підсмажте на пательні. Або ж відправте в духовку на 5 хвилин при 150 градусах. Коли крупа охолоне розфасуйте по скляним тарам. Варто пам’ятати, що пакети не підходять для зберігання, особливо, коли завелись жучки. Також для кожної крупи є маленький секрет, який допоможе запобігти появі жучків у ній. До банки з гречкою покладіть декілька неочищений зубчиків часнику. На кришці, якою будете закривати тару, мають бути невеличкі дірочки, щоб крупа могла дихати. Таким чином її можна зберігати до 18 місяців. До рису можна покласти стручок гіркого, пекучого перцю. До пшона додайте лаврові листки, а манки каштан.

Добре захищає від жучків алюмінієва фольга. Достатньо просто покласти її в скляну тару з крупою. Зберігати крупи варто в темному і сухому місці.

Також час від часу протирайте полиці невеликим розчином оцту. Чудовий засіб від молі декілька ватних дисків змочених у лавандовій олії. Просто залиште їх посеред круп і протріть нею поверхню, тоді моль не буде вам надокучати.

Надіємось, що такі цінні поради та маленькі хитрощі допоможуть вам позбавитись шкідників назавжди.

Схожі статті

Сусід підказав 1 “фішку” для щедрого урожаю смородини: готую відра для збирання

Смородина - не тільки смачна, а й багата на вітаміни, особливо на вітамін C. Часто буває, що кущі смородини цвітуть рясно, а врожай залишає бажати кращого: ягоди дрібні або ж просто опадають.

Внесення добрив під час плодоношення полуниці: треба чи ні? Експерти розвіяли усі сумніви

Коли на кущиках полуниці зав'язуються перші ягоди – перед садівниками постає питання, чи потрібно вносити під них добрива? Відповідь на нього ви зможете отримати в нашому матеріалі.

Чому ваше насіння ніколи не зійде? Бо ви робите це, навіть не підозрюючи, як це шкодить

Замочування насіння - чи дійсно це необхідна процедура чи це все вигадки? Як можна і не можна робити, і для яких рослин це підходить - городники розклали все по поличках.

Шукайте засіб від капустянки на кухні: пригостіть цим “ненажеру” – і більше її не побачите

Капустянка – неприємний шкідник, від якого варто позбавлятись вчасно. Городники знають багато різних способів подолати її і один із них – це жовта каша. Розповідаємо далі, як її застосувати.

Чому колорадських жуків не можна давити: 1 помилка, а завжди обходиться дуже дорого

Часто ми вдаємося до механічних способів видалення колорадських жуків зі своєї ділянки. Але часом це грає нам зовсім не на руку. У чому ж справа?

Справжній природний інсектицид: яку квітку потрібно посадити, щоб захистити сад від білокрилки

Білокрилку не легко прибрати з ділянки, але зустріти її можна доволі часто - яку квітки радять висадити квітникарі, щоб ці шкідники зникли раз і назавжди.