Гості захочуть дізнатися, як ви приготували “Печериці з секретом”: ця закуска одразу приверне увагу всіх

Щоб зробити ваше свято незабутнім, варто звернути свою увагу на рецепти приготування печериць з ніжною та соковитою начинкою. Спробуйте та не пожалкуєте.

Гриби недарма користуються популярністю в усьому світі, адже, по-перше, розповсюджені майже усюди, а по-друге, мають неймовірний набір смакових та харчових властивостей.

Звичайні печериці містять в собі велику кількість вітамінів, мінералів, а також амінокислот. При цьому в них багато клітковини та білка. Із негативних сторін даного продукту — це те, що його не можуть вживати вегетаріанці.

Окрім того вони важко засвоюються організмом, і на їхнє перетравлення може йти так само багато часу, як на перетравлення м’яса. Тому гриби варто подавати з овочами, гарніром та продуктами, які полегшують страву.

На свята ж можна зробити виняток. Спробуйте придбати великі печериці, в яких будуть об’ємні шапочки та начинити їх. Але не забувайте, що великі гриби обов’язково необхідно чистити, щоб отримати правильний смак. Також варто звернути свою особливу увагу на підготовчий етап, на якому ви добре вимиваєте овоч.

Такі гриби можна подавати як самостійну страву, а також як доповнення до інших закусок. Зазвичай вони не потребують додаткового прикрашання, адже самі по собі виглядають неперевершено.

Інгредієнти

  • печериці — 15 шт.;
  • сир твердий — 150 г;
  • майонез 67% — 2 ст. л.;
  • спеції — до свого смаку.

Рецепт приготування фаршированих печериць

Гриби ретельно миємо, сушимо, прибираємо ніжки та дрібно їх нарізаємо. До нарізаних ніжок додаємо майонез, часник, спеції, твердий сир і все перемішуємо. Частину на тертого сиру підставляємо в сторону для прикрашання.

Спробуйте запекти фаршировані печериці з мʼясом та сиром
Спробуйте запекти фаршировані печериці з сиром

Отриманою начинкою начиняємо капелюшки грибів, зверху посипаємо тертим сиром, що залишився.

Готуємо просту закуску в тарталетках з куркою та грибами – вишукано та зручно
Готуємо просту закуску в грибах

Закуску ставимо в розігріту в духовку на 10-15 хвилин. Бажана температура — 180.

Подавати обов’язково у гарячому вигляді. Закуску можна прикрасити свіжою зеленню, різними видами сирів, горіхами, а також овочами. Не забувайте, що готова закуска має бути трохи під сушиною, адже гриби мають схильність текти.

Схожі статті

Замість картоплі-фрі можна приготувати фрі з моркви: користь є, фігурі не шкодить

Відома нутриціологиня показала, як приготувати фрі-моркву зі смачним йогуртовим соусом. Це натурально, корисно, а ще ніяким чином не вплине на фігуру. А ще, досить бюджетна страва!

Як приготувати курячу ковбасу вдома: чудово смакує і з бутербродами, і з гарніром (Рецепт)

Приготування ковбаси вдома має свої переваги. Продукт виходить смачним і набагато кориснішим, аніж з магазину. Рецептом домашньої ковбаски поділився в соцмережах шеф-кухар Ектор-Хіменес Браво.

Секрет розсипчастої перлової каші, про який знають не всі: уся справа лише в одному інгредієнті

Приготування перлової каші має свої особливості, про які деякі господині можуть не знати. Як зробити цю кашу не тільки смачною, але й розсипчастою — читайте в нашому матеріалі.

Забудьте про цю рибу в своєму раціоні: у її складі – важкі метали, за що організм вам не подякує

Риба — корисний продукт, який завжди повинен бути у вашому раціоні. Однак деякі різновиди здатні накопичувати в собі важкі метали. "Сенсація" розповість, вживання якої риби краще обмежити.

Приготувати натуральну соковиту ковбасу вдома: Ектор Хіменес-Браво показав власний рецепт

Рецепт простої домашньої курячої ковбаси без жодних добавок від Ектора Хіменеса-Браво. Нині приготувати таку страву в рази простіше, ніж було колись, бо тепер існують хороші "помічники" на кухні!

Євген Клопотенко показав, як приготувати полтавську традиційну страву “картопляний книш”

Євген Клопотенко показав, як приготувати традиційну полтавську страву "картопляний книш". Це блюдо неодноразово було в меню його ресторанів. І хотів би, щоб цю страву полюбив би кожен!