Не подумала б, що це так смачно! Цибуляники по-українськи. Гості навіть не здогадалися, що там є цибуля

На перший погляд, ця страва дуже нагадує улюблені деруни і їдять її в прикуску зі сметаною, так само як і картопляні оладки. Але ви навіть не здогадаєтеся, що ці оладки з цибулі!

Українська кухня багата на оригінальні рецепти, в яких, часом, поєднують найнезліченіші продукти. Однак, коли спробуєш, з’ясовується, що це дуже смачно! Так, сьогодні хочемо поділитися рецептом традиційної української страви – Цибуляники, до складу якої входять ті ж інгредієнти, що й у Деруни, але замість картоплі використовуватимемо цибулю. На смак ви її навіть не відчуєте. Оладки виходять злегка солодкуваті з хрусткою золотистою скоринкою. Радимо обов’язково приготувати та спробувати!

Інгредієнти:

  • Цибуля – 500 г
  • Цукор – 0,5 ч.л.
  • Сіль – 0,5-1 ч.л.
  • Чорний мелений перець – за смаком
  • Сметана – 2 ст.л.
  • Яйця – 2 шт.
  • Борошно – 3-5 ст.л. з гіркою

Приготування:

Спочатку нарізаємо дрібними шматочками цибулю. Це найбільш трудомісткий процес у цьому рецепті. Далі все відбуватиметься набагато швидше.

Рецепт Цибуляникив по-українськи
Рецепт Цибуляникив по-українськи

Перекладаємо його у велику миску. Додаємо сіль, цукор та чорний мелений перець. Ретельно перемішуємо. Щоб цибуля пустила сік, трохи пам’ятайте його руками. Ви відчуєте, коли можна завершити процес.

Рецепт Цибуляникив по-українськи
Рецепт Цибуляникив по-українськи

Далі залишаємо цибулю промаринуватися. На це може знадобитися 15 хвилин.

Потім додаємо в масу 2 ст. ложки густої сметани, 2 яйця і перемішуємо.

Останній інгредієнт – борошно. Додаємо 3-5 ст. ложки з гіркою. Все залежить від густоти тіста. Якщо бачите, що тісто виходить рідким, додайте ще трохи борошна.

Тепер приступаємо до смаження оладок. На сковорідці нагріваємо олію. Викладаємо Цибуляники. Смажити до рум’яності з кожного боку на середньому вогні.

Готові цибулинні оладки, викладаємо на паперовий рушник, щоб увібрався зайвий жир.

Рецепт Цибуляникив по-українськи
Рецепт Цибуляникив по-українськи

Важливо! Нагрівання не повинно бути занадто великим, щоб оладки встигли приготуватися всередині. Деякі господині пропонують їх потім протушкувати у вершково-томатній підливі.

Зверніть увагу, як Цибуляники схожі на Деруни. Подаються вони так само як і оладки з картоплі – зі сметаною.

Рецепт Цибуляникив по-українськи
Рецепт Цибуляникив по-українськи

Схожі статті

Цей метод запікання картоплі у мікрохвильовці – та ще знахідка: вийде дуже м’якою і ніжною

Цей метод запікання картоплі у мікрохвильовці стане чудовим способом приготувати м'яку та неймовірно смачну страву. Цим рецептом поділився на своєму сайті ресторатор Євген Клопотенко.

Додайте це в окріп, і вареники не подумають розповзатися – 1 кулінарна хитрість

Вареники – страва, яка подобається усім без виключення. Однак під час варіння в окропі вони можуть розповзатись і в результаті начинка опиняється у воді. Ось що треба зробити, аби цього не сталося.

Від такої вечері я не відмовлюся навіть після 18:00: найсмачніший рецепт з капустою

Якщо ви любите смачно вечеряти, але хочете, щоб страва була легкою та не "потовщувала" вашу фігуру, тоді спробуйте цей рецепт. Він готується легко, виходить ситним, апетитним і низькокалорійним.

Що покласти до м’ясного фаршу, щоб він був соковитішим: лише 1 заморожений інгредієнт

Фарш для домашніх котлет вийде соковитим і найніжнішим, якщо додати до нього лише 1 інгредієнт. І це – вершкове масло. В якому вигляді його додають – розповідаємо у нашому матеріалі.

Додайте ці 2 продукти до борошна, і вареники вийдуть пишними, ніжними та смачними

Вареники — національна українська страва, яка зібрала навколо себе фанатів з усього світу. Але як зробити тісто для неї таким, щоб неможливо було відтягнути за вуха?

Сьогодні так картоплю майже ніхто не готує: забутий та дуже смачний рецепт 1957 року

Картопля — це один з найпопулярніших продуктів в українській кулінарії. Тому здивувати стравами з нього важко. Але можливо! Цей класичний рецепт дозволить викликати реакцію "вау" у рідних та гостей.