Подружжя з’ясувало, що символ їхнього кохання знаходиться у рибки і тепер допікає тварині у водоймі

Австралійське подружжя дізналися, що їхня прикраса знаходиться на бідолашній кефалі, яка мирно собі плаває та живе.

Як повідомляє IFLScience, Сьюзан Прайор купалася в водах острова Норфолк біля східного узбережжя Австралії, коли помітила золотий “обруч” навколо тіла кефалі. Вважаючи, що каблучка може бути коштовною, жінка розмістила оголошення на сторінці місцевої громади острова Норфолк, щоб знайти можливого власника.

Втрачений символ кохання

Виявилося, що обручку втратив чоловік на ім’я Натан Рівз, який разом з дружиною відвідував острів Норфолк в січні. Вартість прикраси сягає тисячі доларів. В даний час місцеві жителі намагаються знайти рибу, щоб безпечно зняти з неї обручку і повернути Рівзу.

Фотографії тієї самої кефалі, яка носить на собі чужу обручку вже більше року.

Небезпека для фауни

Прайор не вперше помічає риб з “обручками” на тілі. Однак майже завжди вони були зроблені з пластика.

“Ті кільця, які можна знайти на пластикових пляшках з-під соку і молока. Іноді ці кільця потрапляють в дику природу, і це призводить до сумних наслідків. Кефаль риє пісок в пошуках їжі, тому таке кільце або гумка для волосся легко потрапляє на голову риби і застряє. А адже це так просто – відрізати кільце від пляшки, перш ніж викинути її в смітник”, – написала жінка в блозі.

Статус збереження піщаної сірої кефалі (Myxus elongatus) ще не оцінено, але без сторонньої допомоги доля цієї конкретної особи, ймовірно, вирішена. Історія вказує на те, що в дикій природі потрібно бути обережніше зі сміттям і коштовними ювелірними  прикрасами. Будьте пильні і завжди знімаєте з себе обручки та сережки перед тим, як увійти у воду.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини