П’ятниця, 18 Червня, 2021

Мітка Сатани: що означають родимі плями у чоловіків і у жінок

Багато хто не звертає увагу на родимі плями, які є у деяких людей на тілі. Але мало хто знає, що вони відіграють роль не просто відбитка на тілі, а хочуть розповісти про щось дуже важливе.

Вважається, що така мітка — це знак згори. Від того, яке місце на тілі обрала родима пляма, залежить те, що вона хоче донести до свого власника. Тому хочемо розповісти, що вони означають окремо у чоловіків та жінок.   

Що означають родимі плями у жінок 

Якщо родима пляма розмістилась на обличчі жінки — чекайте великого щастя. У такому випадку доля хоче наділити представниць прекрасного полу неймовірним щастям та радістю у житті. Це відмінні сестри, дружини та мами. Вони мають особливу енергетику, які наділяють оточуючих радістю.  

Якщо родима пляма є на руці жінки — це говорить про її скромність. Ці жінки завжди потребують бути в турботі та любові оточуючих. Така пляма говорить про те, що не варто розкидайсь своїми друзями та цінувати їх дружбу і любов.  

Родима пляма на шиї, спині або сідницях — це знак того, що ця жінка володіє великою силою волі і сильною енергетикою. При цьому жінка може бути чутливою та доброю до оточуючих та допомогти їм в будь-яких ситуаціях.  

Пляма на правій нозі означає красномовство і дотепність жінки, а на лівій — жінки, які знають собі ціну.  

Родимі плями
Родимі плями

Що означають родимі плями у чоловіків  

Якщо родима пляма знаходиться у чоловіка на обличчі — це означає, що він має дуже непростий характер. Від можна очікувати чого завгодно, вони не піддаються психологічному аналізу.  

Якщо родима пляма розмістилась на руках — то це може говорити, що такий чоловік трішки замкнутий в собі. До того ж, це означає, що він «майстер на всі руки», має безліч талантів та особливу винахідливість 

Родимі плями на шиї, спині або сідницях говорять про дуже розвинену інтуїцію, деякі навіть можуть передбачити майбутнє. До того ж, це дуже розумні люди, яких важко обвести круг пальця.  

Пляма на лівій нозі говорить про легкий та піддатливий характер, а на правій — про нотки егоїзму.  

Поділіться статтею

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Як виглядала та чим займалася перша дружина Віталія Борисюка, яка поступилася місцем Ользі Сумській?

Віталій Борисюк та Ольга Сумська живуть у щасливому шлюбі вже 25 років, але хіба тільки акторки вдруге пішла до РАГСу?
Катя Осадча, Юрій Горбунов, Оля та Вадим Полякови

Зірки, які були змушені одружитися через незаплановану вагітність: Осадча і Горбунов, Полякови та інші

Іноді не заплановані речі визначають нашу долю. Давайте переглянемо цю теорію на прикладі зірок.

Популярне

Останні новини