Привітання зі Старим Новим роком 2022: яскраві короткі вірші та проза, які нікого не залишать байдужим

У період зимових свят дуже важливо приділити свою увагу рідним та близьким, і ця задача стає спростішою завдяки готовим привітанням, які можна знайти в нашій статті.

Старий Новий рік — традиційне свято, яке хоча і не святкується більшістю сучасних людей, але не забувається. Близькі, родичі та друзі зазвичай дзвонять одне одному, щоб привітати з цим святом.

Інколи стає доволі важко обрати серед сотень тисяч можливих віршів та текстів найбільш підходящий, але ми запропонуємо вам декілька варіантів, які імовірніше за все вас сподобаються.

Привітання зі Старим Новим роком 2022

Подарунки на Новий рік
Привітання зі Старим Новим роком 2022

Прийміть поздоровлення зі старим Новим Роком! Нехай все що уготовано долею трапиться, нехай нове свято назустріч мчить, нехай збуваються кожен день мрії, щасливим стають дні. Любові, добра, тепла, фарб, світла, гармонії, розуміння, уваги близьких, віри, сподівань, пряних смаків, радісних зустрічей.

Вітаю зі Старим Новим Роком. Бажаю, щоб життям керував щасливий календар, щоб кожен день був сповнений казкою та магією, щоб радість в побут вносили веселі друзі і посмішки рідних, щоб серце радували приємні зустрічі і чудові свята.
Нехай в Старий Новий Рік серце знову повірить в чудеса, а душа відкриє двері для нових пригод і надій. Бажаю залишити все сумне і погане за плечима, взяти в новий рік з собою мрію і продовжувати свій шлях з любов’ю і відмінним настроєм.

Усіх, кому дорогий Старий Новий рік, так само як і звичайний, вітаємо з можливістю знову зануритися в новорічні привітання та побажання нових надій, любові та взаєморозуміння. Старий новий рік придуманий спеціально для всіх, хто вірить в чудеса і любить добрі свята, а також щедро пригощає тих, хто їх вітає.

Старий Новий рік змушує нас підбадьоритися, щоб з новими силами підійти до святкового столу! Бажаю вам, щоб бадьорість, здоров’я і оптимізм не полишали Вас і всі дні року, щоб новорічні бажання збувалися, і завжди була можливість загадати їх ще раз – через 14 днів (на всякий випадок). Удач вам у новому році!

Старий Новий рік у хаті,
Знову на столі кутя,
Вам бажаю в славне свято
Я щасливого життя.
Миру у сім’ї, достатку,
Розуміння і кохання,
Хай збуваються всі мрії,
Всі ідеї та бажання.
Хай лунає в домі вашім
Гомін і веселий сміх.
Дід Мороз хай припізниться,
Радості підкине міх.

На Старий Новий рік
Щоб поганий настрій втік.
Щоб все бажане збулось,
А загублене – знайшлось.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини