Жіночий психологічний тест: оберіть каблучку і дізнайтесь, що не так ви робите у відносинах

Отже, почнемо! Уважно роздивіться картинку і оберіть ту каблучку, яка найбільше вам сподобалась.  

Каблучка 1 

Цей вибір говорить про те, що ви дуже сильно любите свою другу половинку і хочете весь свій час приділити лише їй. Ви хочете, щоб думки вашого партнера були зайняти лише вами. При цьому, ви не звертаєте увагу на те, що у партнера можуть бути свої інтереси, хобі і час, який він хотів би приділити собі. Зверніть увагу на цей момент ваших відносин, адже надмірна нав’язливість може відштовхнути кохану людину.  

Каблучка 2 

Такий вибір говорить, що у своїх відносинах ви можете бути егоїстичним, адже постійно вимагаєте до себе більшої уваги. Однак, варто пам’ятати, що свою любов та увагу також потрібно віддавати, особливо коли кохана людина потребує її.  

Каблучка 3 

Якщо ви обрали третю каблучки, то скоріше за все ви дуже горда жінка, а інколи навіть занадто. Вам буває складно переступити через свою гординю і це породжує нові конфлікти. Однак, щоб стосунки були міцними, варто простіше ставитись до багатьох речей і не доводити ситуацію до критичного стану через гординю.  

Каблучка
Каблучка

Каблучка 4 

Вам краще навпаки, звернути увагу на свого партнера. Можливо, ви недооцінюєте те, що він для вас робить, а приймаєте все як даність. Міцні стосунки — це робота двох людей, тому ви також маєте доскласти певних зусиль.  

Каблучка 5 

Ця каблучка говорить, що ви любите тримати над усім контроль, навіть над своїм партнером. Але варто розуміти, що стосунки це не робота одного, тому ви разом маєте будувати своє майбутнє.  

Каблучка 6  

Цей вибір говорить про те, що ви досить запальні і різкі в критичних ситуаціях. Однак, варто завжди думати, що ви говорите і робите в пориві негативних емоцій, адже зопалу можете зруйнувати стосунки.  

Схожі новини