ТОП-10 українських імен для дівчаток і хлопчиків, народжених восени 2022: принесуть діткам вдачу на все життя

Хоча деякі батьки ставляться до вибору імені для своєї майбутньої дитини просто, насправді це дуже важливий процес, який може сформувати долю вашого нащадка. Справа не тільки у значенні імен та їхньому походженні.

Так, фонетичні якості імені, асоціації та мода диктують свої правила. Інакше кажучи, навіть при знайомстві до дітей може бути різне ставлення через їхні імена. Адже комусь пощастило бути володарем модного імені, а хтось вимушений задовільнятися специфічним. Але це тільки психологічне підґрунтя питання.

Що стосується більш духовної сфери, яка стосується мистецтва підбору імені для дитини, то це дійсно можна назвати справжньою наукою. Адже астрологи та езотерики вірять, що кожне ім’я зв’язано з космічною енергією, знаками зодіаку, планетами і напряму впливає на життя носія цього імені.

ТОП-10 українських імен для дівчаток і хлопчиків

ТОП-10 українських імен для дівчаток і хлопчиків

Олег, Олексій, Володимир, Михайло, Віктор — всі ці імена знаходяться на першому місці в рейтингу “найбільш везучих”. Чоловіки з цими іменами наділені особливою силою, як фізичною, так і моральною. Більшість з них сильні духом і здатні досягати значних успіхів, якщо звичайно, не будуть втрачати можливості, яку надасть їм сама доля.

Як правильно назвати дівчинку: найкрасивіші українські імена 2022 року
ТОП-10 українських імен для дівчаток і хлопчиків

Олена, Наталія, Софія, Ольга та Катерина — також популярні і не менш щасливі імена. Втім, їхня енергетика дещо відрізняється. Володарки даних імен будуть дуже гнучкими. З такими дітьми буде просто працювати, а в майбутньому вони зможуть своїми руками побудувати щасливе життя, адже матимуть точне уявлення того, чого хочуть.

Схожі новини