Прикраси на Новий рік 2023 своїми руками: з паперу, на новорічний стіл та вуличну ялинку

2022 рік підходить до кінця, а це означає, що наближається свято, яке так полюбляють діти та дорослі — Новий рік. Поки одна категорія людей не хоче зайвих клопотів та прикрашає оселю іграшками та прикрасами з магазину, інші намагаються знайти час, щоб зробити прикраси на Новий рік своїми руками, разом із сім’єю. Для цього не обов’язково витрачати багато коштів та бігати по магазинах у пошуках новорічної мішури. Достатньо лише мати бажання, новорічний настрій і декілька годин вільного часу.

Прикраси на Новий рік 2023 своїми руками
Прикраси на Новий рік 2023 своїми руками

Як зробити прикраси на Новий рік своїми руками з паперу?

Ще у шкільні роки знаходилися охочі прикрасити вікна у класі паперовими сніжинками та оленями, тому для багатьох буде не в новинку створювати новорічні прикраси самостійно вдома. Наприклад, новорічну прикрасу “дощик” можна зробити власноруч, використовуючи гофрований папір.

Для цього потрібно розрізати папір та довгі смужки, шириною 10-15 см та з кожної сторони ножицями робити надрізи, але слідкувати, щоб не перерізати смужку навпіл. Вздовж паперової смуги повинні утворитися вузенькі смужки, яки будуть розпушувати папір та створювати імітацію магазинного “дощику”. Далі потрібно скласти дві готові паперові смужки разом та перекрутити їх між собою, щоб отримати пухнасту паперову прикрасу, яку можна повісити на ялинку або задекорувати новорічний стіл.

Прикраси на новорічний стіл з гофрованого паперу
Прикраси на новорічний стіл з гофрованого паперу

Прикраси на новорічний стіл також можна створити у домашніх умовах. В інтернеті доступно багато майстер-класів з виготовлення різдвяних віночків та інших прикрас, які не займуть багато часу, але зроблять ваше свято ще більш атмосферним та яскравим.

Дехто задумається, а як зробити новорічні прикраси на вуличну ялинку, якщо хочеться створити у дворі новорічний настрій, але зрубувати вічнозелену красуню не підіймається рука? Адже прикраса повинна витримати сніг та мороз, отже паперові іграшки краще залишити вдома. У нагоді стануть порожні пластикові пляшки, з яких можна зробити ялинкові іграшки. Потрібно лише відрізати верхню частину пляшки та прикрасити її бісером, блискучою мішурою або розмалювати вологостійкими фарбами.

Новорічні прикраси на вуличну ялинку з пластикових пляшок
Новорічні прикраси на вуличну ялинку з пластикових пляшок

Щасливого Нового року!

Схожі новини