Цікавий тест: що про вас розповість ваша повсякденна зачіска

Чи знали ви, що повсякденна зачіска може розповісти про людину навіть більше, ніж ви думаєте? Давайте перевіримо, пройшовши невеличкий цікавий тест.  

Зверніть увагу на картинку і оберіть ту зачіску, яку ви обираєте найчастіше для свого образу. Обрали? Тоді шукайте опис під нею і дізнайтесь, що ця зачіска приховує.  

Зачіска 1: високий хвіст 

Скоріше за все ви дуже відкрита особистість і завжди готові підтримати бесіду. Ви легко йдете на контакт і заводите нових друзів. З вами просто спілкуватись, ділитись враженнями і йти за порадою. До того ж, ви завжди шукаєте в людях лише позитивне і не звертаєте увагу на негативні риси характеру. Це може бути причиною розчарувань і негативних емоцій.  

Зачіска 2: низький хвіст 

Ви спокійна, вихована і дуже добра натура. Саме до вас біжать за порадами і саме вам виливають свою душу. З такими людьми як ви не страшно поділитись навіть найбільш прихованими таємницями. Ви радо допомагаєте оточуючим і близьким.  

Зачіска 3: гладке розпущене волосся 

Ви вмієте спостерігати за навколишніми і брати з цього приклад. Ви добре аналізуєте ситуацію, тому до вас часто звертаються за допомогою. До того ж, саме ви стаєте лідером в компанії.  

Зачіска 4: низький пучок 

Для сторонніх людей ви сувора, а для близьких — біла і пухнаста. Ви цінуєте справедливість і чесність в усьому. До того ж, ви завжди досягаєте поставлених цілей.  

Зачіска 5: неслухняне розпущене волосся 

Волосся
Волосся

Оточуючим здається, що ви неприступна і досить горда особистість. Однак ви завжди досягаєте своїх цілей, заповнюючи роботою весь свій вільний час.  

Схожі новини