Шість звичок жінок, у яких завжди є гроші: вчимося грамотно розподіляти фінанси та бути впевненими у майбутньому

Щоб бути фінансово забезпеченим не обов'язково безпросвітно працювати. Важливо виробити у собі звичку правильно мислити і правильно діяти, щоб гроші затримувалися у вас.

Щоб виробити у собі мислення успішної людини потрібно дотримуватися принципів, про які розповідає у своєму Instagram консультант з фінансової грамотності Анна Черепанина.

Не поспішайте з покупкою

Перш ніж купити, прикиньте усі варіанти: порівняйте ціни у магазинах, а також у Інтернет-магазинах.

Може статися, що поки ви прицінювалися і вибирали, то вже й потреба у речах пропала.

Заплатіть найперше собі

Заощадження − це дуже важливий принцип для того, щоб водилися гроші. Для відкладення грошей  головне – регулярність.

Поставте нагадування на телефон, або налаштуйте в Інтеренет-банкінгу переказ відсотка від сум, які зараховуються на ваш рахунок.

Зробіть вихідний посеред тижня

Такий вихідний потрібний для розвантаження від одноманітності, щоб провести його, як хочеться – з товаришкою, з коханою людиною, з книжкою у ліжку, у spa салоні Байдуже як, головне, щоб не за комп’ютером.

Звичайно, якщо ви працюєте повний робочий тиждень, то зробити це буде важко. Тоді візьміть хоч би один відгул на місяць. Але цей день присвятіть собі.

Полюбіть себе

Якщо ви любите і турбуєтеся про себе, то здатні любити і можете потурбуватися й про когось. Так воно працює.

Напишіть два списки. У перший занесіть те, що вас  потішить. А в другий – те, що вас потішить і коштує до двох доларів. Так за будь-якої фінансової ситуації ви завжди матимете можливість догодити собі.

Будьте вдячні

Будьте вдячні за все, що у вас уже є. Коли ви вдячні, то не блокуєте нові можливості. Не конценртуєтеся на проблемах, негараздах, не критикуєте вся і всіх, а відпускаєте негатив і закликаєте у своє життя нові пропозиції і нові можливості.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини