Псалм 22. Господь – мій пастир…

«Я – добрий пастир. Добрий пастир життя своє за овець покладе (Ів:10:11,12), - каже Ісус Христос про себе. Це збагнув цар Давид ще задовго до Його приходу у світ. Дай, Боже, й нам цього розуміння.

Псалтир є книгою Святого Писання Старого Завіту, де вміщені одні з найдревніших молитов. Псалмами молилися праведники і мученики за віру. Тексти Псалтиря читає Ісус Христос у Новому Заповіті.

Хто практикує з вірою молитви Псалтиря, той мав  можливість  неодноразово переконатися у їх силі. Ці молитви заспокоюють, додають впевненості і  вселяють надію. Наводять на правильну думку і допомагають при прийнятті правильного рішення.

Ісус -добрий пастир

Псалом 22

Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду,

на пасовиськах зелених оселить мене, на тихую воду мене запровадить!

Він душу мою відживляє, провадить мене ради Ймення Свого по стежках справедливости.

Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!

Ти передо мною трапезу зготовив при моїх ворогах, мою голову Ти намастив був оливою, моя чаша то надмір пиття!

Тільки добро й милосердя мене супроводити будуть по всі дні мого життя, а я пробуватиму в домі Господньому довгі часи!

 

Псалм 22 авторства царя Давида є вершиною абсолютної довіри до свого Бога і Творця. Повелитель народу, як мале дитя, з вдячністю простягає руки до Всевишнього  і отримує повну чашу. Зверніть увагу, що він не просить, як прийнято в більшості молитов, а стверджує – його любов і довіра до Господа настільки повна, що він веде себе, наче уже має все, чого очікує.

Цей псалм  добре читати перед Причастям, в часі покаяння, у важкий час, коли є явні небезпеки і загрози життю і кожного дня на знак вдячності Богові.

 

Схожі статті

3 речі, які категорично не можна робити в церкві, бо не буде здоров’я та грошей: ось чому

Дотримуючись цих простих, але важливих правил, ви не лише збережете гармонію в душі, але й уникнете можливих негативних впливів, які можуть торкнутися вашого здоров'я, добробуту чи спокою в родині.

Страсний тиждень 2025: чи можна саджати рослини в цей період і що кажуть прикмети

Великдень – одне із найважливіших свят року. В 2025 році його відзначатимуть вже за тиждень – 20 квітня. Тиждень перед цією визначною подією називають Страсним. Чи можна саджати в цей період рослини?

Чого не можна говорити та робити в церкві: ТОП-5 речей, про які повинен знати й пам’ятати кожен

Ці прості правила дозволяють створити атмосферу спокою, де кожен може зосередитись на духовних практиках і наблизитись до Бога. Адже, храм є місцем духовного відновлення для всіх.

Що робити з торішньою освяченою водою: в церкві розповіли, як вчинити зі священною рідиною

Вода, яку освячують на Водохреще і потім приносять додому, іноді не використовується господарями протягом року. Представники церкви розповіли, що із нею робити і чи можна виливати?

Коли Водохреще 2025 за новим церковним стилем: нова дата, традиції, що можна і не можна робити

В 2025 році українці вдруге святкуватимуть Водохреще за новим стилем. "Сенсація" розповідає, коли точна дата свята, які традиції на цей день існують.

Ні риби, ні м’яса: коли Петрів піст 2024, що можна і не можна їсти по днях, щоб не згрішити в цей період

Стало відомо, коли Петрів піст 2024, що можна і не можна їсти по днях, щоб не згрішити в цей період. Були внесені певні зміни, на які треба звернути увагу.