Молитва матерям і дружинам за здоров’я воїнів, що хоробро захищають Україну. Господи, вбережи наших героїв

Ні для кого не секрет, що українські військові щоденно захищають країну на Донбасі. Підтримаємо їх добрим словом та молитвою.

Україна переживає не найкращі часи за всю історію свого незалежного існування, але найбільше за всіх дісталося кожному, хто перебуває в гущі подій на Донбасі. У такі моменти їм особливо необхідна допомога Господа, тому заради того, щоб укріпити дух бійців та вберегти від небезпеки, віруючі звертаються до святих з різними молитвами.

Чому необхідно молитися?

Материнська і батьківська молитва має велику силу, вона не може залишитися непочутою, адже завжди щира та йде від самого серця. Так складається в житті, що сини часто стикаються з небезпекою. Ще в дитинстві хлопці відчайдушно виховують в собі хоробрість, а молитва матері та батька допоможе вберегти спадкоємців від зла і різних життєвих негод.

Воїни
Воїни

До яких святих молитися?

Найсильнішим захисником є Бог, до нього звертаються як батьки військовозобов’язаних, так і самі солдати, але окрім нього про заступництво просять праматір усіх матерів на землі Богородицю. Саме вона стає на поміч стривоженим мамам синів та дружинам чоловіків, які відправилися на війну.

Божа Матір
Божа Матір

Також є інші покровителі миру — Архангел Михаїл, який захищає землі від непрошених гостей, Святий Юрій (Георгій Побідоносець) допомагає кожному, чиє життя пов’язане з воєнною справою.

Молитва до кнізяв-мучеників Бориса і Гліба допомагають бійцям набратися хоробрості та впевненості, а укріпити дух військових допоможе звернення до Святого Олександра Невського.

Молитви за мир та здоров’я українських бійців

Молитва за солдатів на війні
Молитва за солдатів
реклама

Поділіться статтею

Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька

Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька: “Смерть тата — найкращий вихід”

Звістка про смерть Анатолія Євдокименко стала шоком не тільки для сімейства Ротару, але і для усіх її фанатів. Чоловік був помічником співачки і на ньому трималася вся її творчість. Після того, як він пішов на той світ, Софія Михайлівна закрилася в собі і ледь не припинила творчу кар'єру.
Хто покинув МастерШеф 11 у випуску 15 від 04.12.2021

МастерШеф 11 випуск 15 від 04.12.2021: хто покинув шоу і приготував страву, яка розчарувала суддів

Аматори 11 сезону найкулінарнішого шоу країни продовжують свою боротьбу, і навіть не здогадуються, які труднощі чекають на них попереду. Дізнайтеся детально в нашій статті ю, хто відрізнився на цей раз та хто покинув шоу і приготував страву, яка розчарувала суддів.
Гороскоп на 5 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 5 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який принесе сумніви у стосунках і партнерах

Гороскоп на 5 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день заповнений романтикою. Кохання відчуватиметься у повітрі. Усі знаки відчують себе легкими та здатними на будь-які подвиги. Підготуйтеся зранку до захопливого дня. Варто потурбуватися про свій вигляд зранку.
Що відомо про переможця Холостячки-2 Андрія Задворного

Дружить з екс-дружиною та виховує 6-річну доньку: що відомо про переможця Холостячки-2 Андрія Задворного

Фінал Холостячки 2 від 03.12.2021 став дійсно драматичним для більшості фанатів проєкту. Аудиторія не очікувала, що Злата віддасть своє серце не Дмитру Шевченко, а Андрію Задворному, з яким в неї не завжди виходило налагодити зв'язок. І попри те, що вже відомо, хто переміг в шоу Холостячка 2021, шанувальники сподіваються, що це не фінал.
Єгор Гордєєв нарешті зізнався у близькості з заміжньою Нелею Шовкопляс

Єгор Гордєєв нарешті зізнався у близькості з заміжньою Нелею Шовкопляс: “Але потім ми вгамувалися”

Тривалий час глядачі "Сніданку з 1+1" підозрюють Єгора Гордєєва та Нелю Шовкопляс у романі. Справа в тому, що між зірками настільки гармонійні та ніжні відносини, що певній частині аудиторії важко повірити у невинність цих взаємин. І ось телеведучий знов підживив чутки про роман.

Популярне

Останні новини