Молитва за зцілення хворих дітей від усіх недуг до Ісуса, Богородиці та Матрони Московської

Хвороба ніколи не обіцяє нічого хорошого, а особливо важко, коли хворіє дитина. У такі моменти не опустити руки допоможе молитва.

Кожна матір та кожен батько не знаходить спокою, коли страждає їх невинне дитя. Звичайно, не можна заперечувати досягнення науки і медицини, але також не варто забувати і про віру. Молитва матері до святого має особливу силу, хоча батькам теж слід молитися за здоров’я дитини.

Ніяких суворих правил і обмежень в цій справі немає, проте оскільки молитва — не просто слова, а звернення до святих, важливо бути щирим. Не обов’язково для цього йти до церкви. Якщо вдома є ікони, найкраще молитися перед ними і на самоті, щоб ні на що не відволікатися та бути зосередженим.

Молитва матері за дитину
Молитва матері за дитину

Не полінуйтеся встати з ліжка, щоб прочитати молитву, адже зневажливе ставлення до святих може їх образити. Перед іконою запаліть свічку, можна також тримати її в руці. Якщо ваші наміри чисті, а слова лунають із самого серця, молитва обов’язково буде почута.

Молитва до Ісуса

В першу чергу за здоров’я дитини варто помолитися Ісусу Христу.

Молитва до Ісуса
Молитва до Ісуса

Молитва до Пресвятої Богородиці

Мати Ісуса теж не обходьте стороною. Її доброта, любов і милосердя не знає кордонів, а тому вона не залишить невинне дитя в хворобі.

Молитва до Божої Сатері
Молитва до Божої матері

Молитва до Матрони Московської

Також часто як до Господа Бога і Богородиці з православною молитвою за здоров’я та зцілення дітей звертаються до Матрони Московської, адже вона була цілителькою ще за життя.

Молитва до Матрони Московської
Молитва до Матрони Московської

Всі ці молитви можна читати щодня, навіть якщо ваші діти вже давно виросли, ви давно не бачилися або ваші відносини зіпсувалися — все це не має значення. Батьки завжди бажають щастя своїй дитині, а значить готові у будь-який момент попросити допомоги у святих для дочки або сина.

реклама

Поділіться статтею

Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині

Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині, а у мережу злили фото вагітної ведучої

Марічка Падалко вже має вельми велику родину. Та нещодавно у мережі спливло фото, де зірка "плюсів" показує свій округлий живіт. Невже четверта дитина у зіркового подружжя Падалко і Соболєва на підході? Дізнайтеся всю правду у матеріалі.
Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура

Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура: дівчину ніхто не бачив, а Камалія навіть говорити не хоче

Шлюб Мохаммада Захура і Камалії вважається майже зразковим. Втім, і у їхніх стосунках без таємниць не обходиться. Відомо, що пакистанський бізнесмен був вже одруженим, і ходять чутки про те, що чоловік має двох дорослих дітей. Та наскільки це правда?
Дан Балан зізнався, яка жінка перевершила його колишню дружину і Таню Ліберман

Дан Балан зізнався, яка жінка перевершила його колишню дружину і Таню Ліберман: серце мачо належить іншій

Молдавський ловелас Дан Балан ніколи не приховував свого активного інтересу до протилежної статі. Співак надає перевагу коротким історіям, не затримується у стосунках надовго і його супутниці зазвичай нічого подібного від нього і не чекають. Але своє серце чоловік таки віддав одній дівчині.
Хто з українських телеведучих готується до декрету

Бебі-бум на ТБ: хто з українських телеведучих готується до декрету – вагітні Мосейчук, Мартиновська та інші

Більшість українських зірок віддає перевагу таємній вагітності. Зірки не поспішають ділитися новиною про майбутнє поповнення з аудиторією, і це можна зрозуміти, адже цей період дуже складний для жінки і може пройти не так, як очікувалося. Тому матусі зізнаються у положенні лише перед пологами.
В'ячеслав Узелков вперше показав своїх батьків

В’ячеслав Узелков вперше показав своїх батьків: як виглядає свекруха Боржемської, яка забрала її квартиру

0
Український боксер і екс-тренер шоу "Зважені та щасливі" В'ячеслав Узелков вперше показав своїх батьків на сімейному фото. Що відомо про колишніх свекра і свекруху Марини Боржемської, скандальне розлучення спортсмена з якою досі бурхливо обговорюється в мережі?

Популярне

Останні новини