Папа Римський Франциск закликав священників вивчати цифрові ґаджети: чому?

Під час засідання пленарної асамблеї Папської ради Папа Римський Франциск наголосив на важливості іти в ногу з часом і закликав священників, монахів і мирян активніше вивчати і впроваджувати у повсякдення нові цифрові технології.

На відміну від тих, хто сприймає сучасні цифрові ґаджети як засіб втечі в себе, причину відчуження від спільноти, понтифік вбачає в них нові можливості швидшої і якіснішої комунікації, а навіть євангелізації. Він наголосив, що “саме зараз, в епоху глобалізації, зростає дезорієнтація, самотність, невизначеність щодо сенсу життя. І духівники, як паломники, які супроводжують божий люд у дорозі до Бога, мають, за визначенням святого Ігнатія Лойоли, дотримуватися його кроку, тобто не відставати і не випереджати».

Адже за усім цим великим цифровим континентом стоїть та сама людина зі своїми проблемами.

Достоту нагадати, що у час пандемії коронавірусу тривалий час Церква змушена була вести богослуження онлайн. І це дало змогу кожному християнинові, який має та вміє користуватися ґаджетами, бути в єднанні зі своєю церковною спільнотою, у єднанні з Господом.

Богослужіння онлайн під часкарантину
Богослужіння онлайн під час карантину

Папа Римський Франциск відомий як понтифік-реформатор, який будує Церкву Христову на засадах толерантності, взаємоповаги та взаєморозуміння. Відзначаючи роль ЗМІ, провідник усього християнського католицького світу застерігає усіх, хто пов’язаний з розповсюдженням інформації, робити це «чистими руками», остерігатися розповсюдження пліток та неперевіреної і непідтвердженої інформації. Бо «плітки закривають серце громади, закривають єдність Церкви. Великим пліткарем є диявол, який завжди говорить погані речі про інших, бо він – брехун, який намагається роз’єднати Церкву, відчужити своїх братів і не створювати спільноти», – нагадує папа Франциск.

І в цьому випадку, звичайно, сучасні технології і цифрові засоби комунікації слугуватимуть не на користь людству.

реклама

Поділіться статтею

Оля Цибульська в прозорих штанях засвітила все, що нижче пояса

Оля Цибульська вийшла в люди в прозорих штанях і засвітила все, що нижче пояса: “Зніміть це негайно”

0
Відома українська співачка Оля Цибульська показала підписникам в мережі новий сценічний образ, головним акцентом якого стали прозорі штани. Далеко не всім вони прийшлися до смаку. Більшість фанатів порадили зірці змінити стиліста і більше ніколи так не вдягатись.
Фіналіст Холостячки-2 Дмитро Шевченко після закінчення шоу показав кохану

Фіналіст Холостячки-2 Дмитро Шевченко після закінчення шоу показав кохану: поки Огнєвіч і Задворний плачуть

Прощання Злати Огнєвіч та Дмитра Шевченко вразило усіх глядачів. Адже вони були впевнені — Холостячка обере саме його. Співачці довелося пройти через шквал критики та пояснювати свою точку зору через те, що її обранцем став Андрій Задворний. Але зараз все встало на свої місця.
Як приготувати шубу: рецепт новорічного салату

Лінива шуба стане королевою новорічних салатів: покроковий рецепт оселедця під шубою по-новому

0
Традиційно оселедець під шубою – рецепт, який у багатьох асоціюється з Новим роком. Цей новорічний салат займає почесне місце на святковому столі нарівні з олів'є, холодцем і крабовим. Але як приготувати шубу по-новому? В нагоді стане лінивий варіант оселедця під шубою, який захопить гостей своїм оформленням і смаком.
Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт

Вагітна Наталія Могилевська показала круглий живіт: майбутня мама від щастя не може припинити посміхатися

46-річна Наталія Могилевська мріє страти матір'ю. Своє бажання вона не приховує і навіть відкрито обговорювала можливість усиновлення малятка з дитбудинку. Втім, покищо це питання знаходиться на етапі роздумів. Чи можливо що зірка його вже вирішила?
Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витрати на справи амурні

Гороскоп на 10 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день, який пролетить швидко, легко і залишить приємний післясмак. Прекрасний час для шопінгу, розваг та процедур краси. Зустрічі пройдуть весело, стресу майже не буде. Детальніше у статті.

Популярне

Останні новини