Середа, 3 Березня, 2021

Молитва на кінець дня: перепрошення Бога і подяка за прожитий день

Кожний день у житті людини і тим більше його завершення мало би бути, як приготування до смерті. Бо не знаю, що на мене чекає і чи піднімуся зранку. Тому потрібно не заспокоюватися, навіть, якщо день був вдалим і, на мою людську думку, я нічого поганого не вчинив(-ла), а бути готовим.

Треба бути готовим зустрітися із Творцем.

Ця зустріч неминуча. Але, як з ним зустрінуся – як з люблячим Батьком, який мене створив і дав мені усе чи як блудний син, що все розтратив? Він мене і так прийме, бо любить, але вже зараз, тут, можу з Ним побудувати взаємини і підтримувати зв’язок через таку коротеньку молитву, яку потрібно відчитувати щовечора.

Подяка, перепрошення, запевнення у вірі
Подяка, перепрошення, запевнення у вірі

Молитва перепрошення Бога на кожний вечір

Отче милосердя, котрий не бажає смерті грішника, подивись на мене, негідного(-у)  грішника(-цю), заради Твого безмірного милосердя .

Я визнаю всі мої гріхи, вчинені за все життя, особливо в минулому. Я щиро шкодую про це. Я падаю до Твоїх святих ніг, благаю Тебе покрити мої гріхи своєю нескінченною любов’ю, якою Ти любиш мене повсякчас. У своєму милосерді прости мені гріхи, які я сьогодні вчини(-ла) проти тебе, проти мого ближнього і проти мене самого(-у).

Боже Всемогутній! Стоячи перед тобою та всіма на небі, я постановила жити у більшій згоді з Твоєю волею. Хочу бути уважнішою до себе, виправляти свої помилки та шкідливі звички, старанніше виконувати свої обов’язки, уникаючи всякого гріха та кожної можливості для цього. Амінь.

Заввага: у молитві я не просто перепрошую Бога, але й виявляю готовність прислухатися до Його волі і чинити у своєму житті згідно з Божою волею.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.
Легендарні зірки

Як виглядало до популярності золоте тріо ведучих “Підйому”: Оля Фреймут, Олександр Педан та Сергій Притула

З чого починався ранок пересічного українця у 2000-х? Звісно, з ранкового шоу. Давайте поглянемо, як виглядали до популярності ведучі "Підйому"?
Володимир Дантес та Надя Дорофеєва

Володимир Дантес відверто розповів про особисті психологічні проблеми: час звертатися до спеціалістів

Володимир вже неодноразово розповідав про цю проблему, але зараз він звернувся з нею до підписників.

Популярне

Останні новини