Молитва, яка допоможе вилікувати твої очі і повернути зір. Особливо сильна сьогодні

Маєш проблеми зі зором? Виконуєш усі приписи лікаря, а недуга не відступає? То спробуй і духовне лікування, яке рятує від духовної сліпоти. Може причина фізичної недуги криється саме тут?

Сьогодні Свята Церква згадує святого мученика Лонгина, сотника.

Це реальна особа, римський воїн, який також мав недугу очей, але вилікувався завдяки краплі крові Ісуса Христа, яка потрапила на його очі, коли Ісусу пробили бік і звідти потекла кров і вода.

Пізніше його дар зцілення проявився на бідній вдові, яка врятувала і вшанувала його мощі, після страти святого.

Святий мученик Лонгин, Національний музей Лувр м.Париж
Святий мученик Лонгин, Національний музей Лувр м.Париж

Звичайно, найперше потрібно молитися і випрошувати зцілення у Бога, нашого Творця. Але добре молитися й до святих, які своїм життям і вірністю засвідчили віру у Господа Ісуса Христа, і за це отримали надзвичайні дари зцілення.

Якщо таке зцілення відбулося з вдовою, то чому не може відбутися зі мною?

Молитва про зцілення очей до святого мученика Лонгина

О, святий мученику Лонгине!Ти зцілився від недуги очей краплею крові Ісуса Христа, будучи свідком Його Розпяття. Одночасно ти отримав й духовне прозріння і, побачивши чуда, які відбулися – сонячне затемнення і як мертві воскресли, не побоявся визнати Ісуса Сином Божим. За це отримав дір зцілення.

Молю тебе, святий мученику Христовий Лонгине, хворим очим моїм швидку допомогу подай і зціли їх, щоб, звільнившись від недуги, не захотіли вони бачити нічого, що розпалює пристрасть, похоть, захланність, пихатість, нічого з того, що веде до гріха і віддає на вічні муки. Навчи мене помічати красу творіння, сяйво сонця, барви квітів і посмішки дітей.

Відкрий мої духовні очі і зроби їх такими, щоб я завжди і у всьому, що мене оточує бачив(-ла) Господа нашого, Ісуса Христа, Його красу і велич. Збережи мою віру. Амінь

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який матиме неоднозначний фінал

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє прекрасний день з яскравими емоціями, які спричинить спілкування з приємними людьми. Відкривайтеся іншим, не бійтеся експериментів та втілюйте свої мрії. Удача точно буде на вашій стороні.
Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином

Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином: чоловіча компанія без мами

Хоча Олег Винник щосили намагається відгородити своїх дружину та сина від публічності, від папараці не сховаєшся. Головного вовка країни впіймали на відпочинку у компанії спадкоємця, який вже виріс і став солідним юнаком. Усі деталі та фотографії з місця події дізнайтеся зі статті.
Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля

Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля: розписалася з коханим за кордоном, щоб ніхто не запідозрив

Справжнє весілля Тіни Кароль відбулося не в Україні, як усі вважають, а далеко за її межами. Разом з вже покійним чоловіком Євгеном співачка втілила у життя мрії багатьох жінок — стала офіційною дружиною свого обранця на теплих островах. Усі деталі дізнайтеся у статті.
 У родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть

“Терміново потрібні гроші”: у родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть — донька зірки у відчаї

Донька російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка вже декілька років бореться з раком мозку, поскаржилася на проблеми, які нещодавно сталися в її родині. Виявляється, гроші збирали не на лікування знаменитості. А прохання допомогти створили аферисти.
Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.

Популярне

Останні новини