Молитва до святого покровителя, чиє ім’я носиш: чим частіше молишся, тим більше допомагає

Чи віриш у те, що Бог є завжди з тобою? Хоч, відкрию Тобі таємницю: Він з тобою навіть тоді, коли ти у це не віриш. Більше того, з тобою не тільки Він, але ще твій святий заступник, покровитель, ім'я якого ти носиш.

Але з цим уже інакше, бо святий покровитель не може порушувати дане тобі Богом право вибору і сам якимсь чином вмішуватися або впливати на твоє життя. Ну, щось приблизно, як в казці про Чарівну лампу Аладіна. Тільки в Твоєму випадку замість лампи буде молитва.

Добре буде, якщо виробиш собі звичку щодня у молитві  звертатися до свого покровителя святого. Тоді вибудуєш з ним сталі стосунки. Також, подібно, як з товаришем-однокласником чи кимсь із родини. Адже для того, щоб стосунки будувалися і дружба міцніла, потрібно багато часу проводити разом, мати спільні справи, так же?

Зі святим так само. Уяви собі, що ти можеш бути з ним весь день, адже його не помітно, він не балакучий, він не вимагає багато уваги – достатньо просто пам’ятати, що він є.

Ікона Святі покровителі ваших дітей
Ікона Святі покровителі ваших дітей

А ще, щоб ти знав, він, твій святий покровитель, ніколи не зрадить, не обуриться через твої страхи, не висміє твою невпевненість, а навіть навпаки, саме в такому стані й треба його кликати і просити про допомогу. Бо, розумієш, робота у нього така: слухати тебе. Його для цього коло тебе поставив Бог, бо ти для Бога наймиліше, найдорожче, найулюбленіше створіння.

А про всяк випадок, знай ось таку простеньку молитву, якою добре молитися не тільки у день твоїх іменин (а, до речі, ти знаєш, коли твої іменини?), але й щодня.

Молитва до святого Покровителя заступника

Святий Покровителю (Свята Покровителько), чиє ім’я я ношу! Дякую Тобі за молитви, якими Ти доручав (доручала) мене дотепер Всемогутньому Богові.

Вибачаюсь перед Тобою за всі мої дотеперішні невдячності і молю Тебе: випроси мені в Бога ласку, щоб я став подібним (стала подібною) до тебе в цьому житті, а у вічності одержав (одержала) такий самий вінець слави, яким Тебе прикрасив Всемогутній Господь.

Святий мій Покровителю (свята моя Покровителько)! Вчини своїми молитвами, щоб я так, як Ти, полюбив (полюбила) Бога всім серцем, а ближніх, як себе самого (саму). Випроси мені й ту ласку, щоб я, як ти, мужньо перемагав (перемагала) світ і своє грішне тіло та досконало віддався (віддалася) ділам моєї душі.

Святий мій Покровителю (свята моя Покровителько)! Не дозволь, щоб я, що ношу Твоє ім’я, жив (жила) незгідно з цим святим іменем. Амінь.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація
реклама

Поділіться статтею

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.
Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Такою 48-річну Оксану Марченко не бачив ніхто: зірка підстриглася під хлопчика і показала результат (Фото)

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала себе з невідомої сторони. Як знаменитість виглядає з чоловічою стрижку, дізнайтеся в нашій статті.
Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на дрібні справи

Гороскоп на 16 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний сюрпризів, але й суперечок та емоційно-важких моментів. Детальніше у нашій статті.
Церковне свято 16 січня

Церковне свято 16 січня: що можна і не можна робити на пророка Малахії і Гордія– традиції та прикмети

Сьогодні церква вшановує дуже незвичайних святих. Вважається, якщо помолитися у цей день - Господь обов'язково почує, а головне дослухається до ваших слів.

Популярне

Останні новини