Молитва до святого покровителя, чиє ім’я носиш: чим частіше молишся, тим більше допомагає

Чи віриш у те, що Бог є завжди з тобою? Хоч, відкрию Тобі таємницю: Він з тобою навіть тоді, коли ти у це не віриш. Більше того, з тобою не тільки Він, але ще твій святий заступник, покровитель, ім'я якого ти носиш.

Але з цим уже інакше, бо святий покровитель не може порушувати дане тобі Богом право вибору і сам якимсь чином вмішуватися або впливати на твоє життя. Ну, щось приблизно, як в казці про Чарівну лампу Аладіна. Тільки в Твоєму випадку замість лампи буде молитва.

Добре буде, якщо виробиш собі звичку щодня у молитві  звертатися до свого покровителя святого. Тоді вибудуєш з ним сталі стосунки. Також, подібно, як з товаришем-однокласником чи кимсь із родини. Адже для того, щоб стосунки будувалися і дружба міцніла, потрібно багато часу проводити разом, мати спільні справи, так же?

Зі святим так само. Уяви собі, що ти можеш бути з ним весь день, адже його не помітно, він не балакучий, він не вимагає багато уваги – достатньо просто пам’ятати, що він є.

Ікона Святі покровителі ваших дітей
Ікона Святі покровителі ваших дітей

А ще, щоб ти знав, він, твій святий покровитель, ніколи не зрадить, не обуриться через твої страхи, не висміє твою невпевненість, а навіть навпаки, саме в такому стані й треба його кликати і просити про допомогу. Бо, розумієш, робота у нього така: слухати тебе. Його для цього коло тебе поставив Бог, бо ти для Бога наймиліше, найдорожче, найулюбленіше створіння.

А про всяк випадок, знай ось таку простеньку молитву, якою добре молитися не тільки у день твоїх іменин (а, до речі, ти знаєш, коли твої іменини?), але й щодня.

Молитва до святого Покровителя заступника

Святий Покровителю (Свята Покровителько), чиє ім’я я ношу! Дякую Тобі за молитви, якими Ти доручав (доручала) мене дотепер Всемогутньому Богові.

Вибачаюсь перед Тобою за всі мої дотеперішні невдячності і молю Тебе: випроси мені в Бога ласку, щоб я став подібним (стала подібною) до тебе в цьому житті, а у вічності одержав (одержала) такий самий вінець слави, яким Тебе прикрасив Всемогутній Господь.

Святий мій Покровителю (свята моя Покровителько)! Вчини своїми молитвами, щоб я так, як Ти, полюбив (полюбила) Бога всім серцем, а ближніх, як себе самого (саму). Випроси мені й ту ласку, щоб я, як ти, мужньо перемагав (перемагала) світ і своє грішне тіло та досконало віддався (віддалася) ділам моєї душі.

Святий мій Покровителю (свята моя Покровителько)! Не дозволь, щоб я, що ношу Твоє ім’я, жив (жила) незгідно з цим святим іменем. Амінь.

Схожі статті

3 речі, які категорично не можна робити в церкві, бо не буде здоров’я та грошей: ось чому

Дотримуючись цих простих, але важливих правил, ви не лише збережете гармонію в душі, але й уникнете можливих негативних впливів, які можуть торкнутися вашого здоров'я, добробуту чи спокою в родині.

Страсний тиждень 2025: чи можна саджати рослини в цей період і що кажуть прикмети

Великдень – одне із найважливіших свят року. В 2025 році його відзначатимуть вже за тиждень – 20 квітня. Тиждень перед цією визначною подією називають Страсним. Чи можна саджати в цей період рослини?

Чого не можна говорити та робити в церкві: ТОП-5 речей, про які повинен знати й пам’ятати кожен

Ці прості правила дозволяють створити атмосферу спокою, де кожен може зосередитись на духовних практиках і наблизитись до Бога. Адже, храм є місцем духовного відновлення для всіх.

Що робити з торішньою освяченою водою: в церкві розповіли, як вчинити зі священною рідиною

Вода, яку освячують на Водохреще і потім приносять додому, іноді не використовується господарями протягом року. Представники церкви розповіли, що із нею робити і чи можна виливати?

Коли Водохреще 2025 за новим церковним стилем: нова дата, традиції, що можна і не можна робити

В 2025 році українці вдруге святкуватимуть Водохреще за новим стилем. "Сенсація" розповідає, коли точна дата свята, які традиції на цей день існують.

Ні риби, ні м’яса: коли Петрів піст 2024, що можна і не можна їсти по днях, щоб не згрішити в цей період

Стало відомо, коли Петрів піст 2024, що можна і не можна їсти по днях, щоб не згрішити в цей період. Були внесені певні зміни, на які треба звернути увагу.