Понеділок, 8 Березня, 2021

Віра і любов батьків повернула з небуття сина, якого їм віддали у лікарні для поховання

Від таких історій мурашки бігають по спині. У той час, коли дехто викидає дитину на смітник, молоде подружжя американців любов'ю і вірою змогли оживити сина, який уже не дихав тривалий час після народження.

Кейт Огг виношувала двійню. Усе було добре до середини вагітності. Однак на 28 тижні Кеті відчула потуги. Вони вмить відреагували з чоловіком і невдовзі жінка передчасно народила своїх недоношених хлопчика і дівчинку.

Однак, якщо донечка відразу дала про себе чути  криком, то синочок мовчав. Досвідчені лікарі спробували реанімувати новонародженого, але безуспішно і вони співчутливо передали бездиханне тільце засмученим батькам.

Горе їх було таке велике, що вони не могли заспокоїтися і чоловік Кеті запропонував зігріти синочка. Вони поклали тільце на тіло матері, а батько притулився до них. І так вони розчулені плакали, розповідали синові, що у нього є сестричка і що вона потребує його захисту і підтримки.

Яке ж було неймовірне відчуття і яке щастя пережили обоє, коли відчули, що малюк почав дихати. Надалі лікарі уже зробили все, що потрібно було і хлопчик вижив.

Батьки хлопчика вважають, що це чудо сталося завдяки їх вірі, що хлопчик не помер і вони любов’ю повернули сина до життя.

Згодом подружжя створило Благодійний фонд імені свого сина, який займається підтримкою недоношених дітей у лікарнях.

Мабуть, ви не здивуєтеся, бо усім відомо, що це не перший випадок воскресіння, який стався на Землі. І, думається, хочеться вірити, що не останній.

Поки жива любов і справжня віра – доти можливе воскресіння.

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини