Християнські принципи щасливого подружжя. Їх тільки п’ять і вони працюють – перевірено

Принцип перший. Любити, «як свої тіла».

«Так повинні чоловіки любити своїх жінок, як свої тіла: хто любить свою жінку, любить самого себе… Отже, кожен із вас нехай любить свою жінку, як самого себе» (Еф. 5:28)

У сім’ях часто так є, що чоловік чомусь не вважає хатню роботу за працю. Прийшовши роботи, чекає, коли жінка, яка також була на роботі, піднесе йому вечерю. Інший зневажливо дозволить собі дорікнути дружині домогосподарці, мовляв, сидиш на шиї. І тільки жінка знає скільки вона переробила за день тієї хатньої роботи, яку називають «ні перед собою, ні за собою не видно». Турбуватися  про дружину потрібно так, як турбуєшся про себе самого.

Принцип другий. Не перетягувати линву

«Жінки, коріться своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік є голова жінки» (Еф. 5:22,23).

Біблія чітко і однозначно забороняє дружинам намагатися взяти головування над чоловіком. Причому для блага самої жінки. Людина задля власної безпеки завжди намагається іти шляхом найменшого опору. І, якщо жінка постійно командує чоловіком, то дуже швидко він перетворюється у підкаблучника. Згодом втомлена жінка уже б і рада, щоб чоловік проявляв ініціативу, але пізно – ролі розподілені і змінити нічого неможливо.

Принцип третій. Вгамувати язик

«І язик – вогонь, прикраса неправди;…  язика приборкати ніхто з людей не може: це – невтримне зло; він повний отрути смертоносної» (Як. 3:6,8).

Цей принцип теж у більшій мірі стосується жінок. Бо саме жінкам буває дуже важко вчасно стулити рот. Іноді словом можна й убити.

Біблія підкреслює: «А жінка сварлива як ринва, що з неї вода тече завжди»[1] (Пр. 19:13).

Родина
Родина

Принцип четвертий. Бути один для одного

«Залишить чоловік батька свого й матір і з’єднається з жінкою своєю, і будуть обоє однією плоттю. Тож вони вже не двоє, але одна плоть. Отже, що Бог з’єднав, того людина нехай не розлучає» (Мф. 19:5,6)

Біблія підкреслює, що для того, щоб нова сім’я відбулася, вкрай важлива сепарація від батьків. До того ж, на всіх напрямках: територіальному, фінансовому, емоційному. Ви самі собі встановлюєте правила і живете за ними.

Принцип пятий. “Не ухиляйтесь”

«Не ухиляйтеся один від одного, хіба за згодою, до часу, щоб перебувати в пості та молитві, і знову будьте разом» (1Кор. 7:5); «Жінка не володіє своїм тілом, а чоловік; також і чоловік не володіє своїм тілом, а жінка» (1Кор. 7:4).

Біблія  підкреслює важливість інтимної близькості для зміцнення сім’ї. Як кажуть – no coment.

 

Схожі новини